Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőhéten "berobban" nálunk...

Jövőhéten "berobban" nálunk az ötödik hullám. Kinek a hulláma lesz ez?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 12:45
A kérdező szavazást indított:
oltottak
oltatlanok
gyógyszeripar
Dr. Merkely Béla
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gyúúúúcsáááánnn és a migráncsok goooonoooosz zeu járványa!!
2022. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Jó esetben kevesebb lesz a szövődmény az oltottak körében.
2022. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kétszer oltottaké, mert nem vették fel a harmadikat!! Már a negyedik oltást felvevők a menőek
2022. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Elvileg hirtelen nagyon sok beteg lesz az új variáns miatt,de talán nem lesz olyan súlyos az oltottaknál.
2022. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel
2022. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjenek már az édesanyjuk jóbüdös izéjébe! Oltogatunk nyakra fűre, és ugyanott vagyunk, ahol eddig. Fuldokolunk a maszkban 2 éve és semmi értelme az egésznek. Hány oltád lesz még basszus? Akárhány emlékeztető lecsót adnak be, hónapok kérdése, és megy le 50% alá a védettség. Egész életünkben állandóan venni fogjuk felfelé az összes vakcinát?? Tököm tele ezzel a hülye cirkusszal.
2022. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #3 mondja. Kiegészíteném azzal, hogy a covidon átesett kétszer oltottaké. Most találta ki a kormányunk, hogy az átesettség nem számít, szóval büntit nekik🙄 Amúgy meg mindmeghalunk az omikron okozta fáradtságban😂
2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én elkaptam most az omikront, tényleg nagyon enyhe, szinte semmilyen tünetem nincs, csak azért teszteltem mert körülöttem mindenki pozitív lett.

Álmos vagyok egésznap de más semmi. (3x vagyok oltva)

2022. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: akkor én 20 éve minden télen elkapom az omikront :D

De lényeg, hogy tényleg enyhének tűnik ez az egész, és ezt az angliai, dél-afrikai adatok is alátámasztják.

2022. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!