Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlan maszkellenes...

Az oltatlan maszkellenes diszkópatkány fiatal rétegből miért nem halt meg egyetlen ember sem a 8000-ből, a 4. hullám alatt?

Figyelt kérdés

Csak olyan fiatalt olvasni aki meghalt akinek halálos alapbetegsége volt (pl. leukémia) vagy valami más (pl. extrém elhízás). De a tipikus oltás és maszk ellenes, járvány ellenére nagyon aktív szociális életet élők közül 0, azaz nulla egyén vesztette életét a koronavírus 4. európai hullámában Mo.-n.

Mivel magyarázzák ezt az oltás pártiak? Mivel magyarázza ezt a Fidesz, miután azt állította, hogy aki nem oltatja be magát az meghal a 4. hullámban?

Továbbra is titkolóznak a halálozás-oltottság adatokról, érdekes...



2021. dec. 23. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem szólalnak meg, mert kifogytak a hazugságokból.
2021. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Oltás párti vagyok, de nem Fideszes. Durva kombó, mi? :)

"miután azt állította, hogy aki nem oltatja be magát az meghal a 4. hullámban?" Ezt ostobaságnak tartottam, amikor OV-t elragadta a hév.


Én a számoknak hiszek, csak marha nehéz a mai világban hiteles számokhoz jutni.

Nagyjából hitelesnek gondolom, hogy a covid halottak 90%-a 60 éven felüli. 95% 50 éven felüli.

50 év alattiaknál kis esélyed van belehalni. De nem 0. Kórházba is kerülhetsz, én azt se szeretnék.

Mindent összevetve a covid több kockázattal jár, mint az oltás. Ezért vagyok oltáspárti.

A járulékos előnyöket akkor már nem is számoltam bele, hogy oltottként kisebb eséllyel fertőzök tovább másokat.


"járvány ellenére nagyon aktív szociális életet élők közül 0, azaz nulla egyén vesztette életét a koronavírus 4. európai hullámában Mo.-n."

Ez nem tudom igaz-e. De bizonyára nem sok.


"Továbbra is titkolóznak a halálozás-oltottság adatokról, érdekes..."


Ennek én se örülök. Jogunk lenne a korrekt tájékoztatáshoz. Ehelyett rejtegetik az adatokat.

2021. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Miféle 9000? Amúgy minél fiatalabb valaki, annál nagyobb eséllyel éli túl a COVID-ot, ebben nagy rejtély nincs. De attól, hogy túlélte, még rengeteg poszt-COVID nyavalyája lehet, akár egész életére.
2021. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

A múltkor a jogvédők azon visítottak, hogy a közzétett halálozási lista túl sok adatot tartalmaz és beazonosíthatóak az elhunytak.

Mi lenne ha az elhunyt a neve mellett ott lenne hogy oltástagadó diszkópatkány.

2021. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Jellemzően a legtöbb halottnak volt valamilyen más betegsége is. Csak minél idősebb valaki, annál valószínűbb, ha lesz olyan betegsége, ami a coviddal együtt már halálos.

A fiataloknak azért kell oltakozniuk, hogy a szüleiket, nagyszüleiket ne öljék meg, mert nem lesz kitől kérni diszkó belépőre.

2021. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk még én is élek, pedig Orbán és Merkely szerint már nem kellene.
2021. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj hamarosan el fogod kapni az omikront vagy valami még gyalázatosabb mutánst. Aztán ha jó immunrendszered van akkor meg se kottyan, ha nem akkor nézegetheted a koporsó katalógusokat a lélegeztőgépen.
2021. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3 millió fiatal oltatlan van az országban, akik közül 0 halt meg a 4. hullámban.

Nem kell (Lölő szavaival élve) mátemátikusnak lenned, hogy kiszámold, mennyi a valószínűsége annak, hogy koporsó katalógust kelljen majd nézegetnie egy fiatalnak :)

2021. dec. 23. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt honnan veszed? 20-40 kozottiek is vannak az elhunytak kozott. Nem kell matematikusnak lenni, hogy kiszamold, hogy a halalos megbetegedes eselye nagyobb, mint 0.
2021. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"3 millió fiatal oltatlan van az országban, akik közül 0 halt meg a 4. hullámban"

Bizonyíték?

2021. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!