Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ezt a felvetést?

Támogatnátok ezt a felvetést?

Figyelt kérdés

(Elméleti) A baloldaliak listázva lennének és világipiaci árat fizetnének a rezsibe.


Elvégre úgyis ezt támogatnák MZP álltal nem?



2022. jan. 4. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Én mint "haladó" baloldali, támogatnám a felvetést
Én mint "haladó" baloldali nem értek egyett, ugyanakkor rákényszeríteném ezt a terhet azokra is akik ezt nem támogatják.
Igazából nem tudom miért szeretnék fizetni többet, csak mzp!
17 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Jaj már.
2022. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Én azt támogatnám hogy a fideszszavazók külön adót fizessenek, és akkor abból legyen állva az orbán meg mészáros familia luxusélete meg a plakátkampányok.
2022. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Ó, he!
2022. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te akkor támogattad volna amikor a világpiaci árnál az átlag fogyasztó többet fizetett a befagyasztott ár miatt?
2022. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

És milyen jól járnának, mert egészen a tavalyi évig jóval alacsonyabb volt a világpiaci ár a nagy rezsicsökkentettnél.

Szerintem menj, és vegyél még pár propaganda-leckét.

2022. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gondolom hiteles forrást is tudtok mellékelni, vagy erre is várni kell mint fletó diploma munkájára?
2022. jan. 4. 17:48
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Mert te tudsz ennek az ellenkezőjére, kisfiam?
2022. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7/ [link]


Keresd meg szépen a "hu" jelzési diagrammot és vesd őssze a többivel (2021).

Ha ez megvolt akkor gondolkodj el szépen azon hogy más eu-s tagállamokban sokkal drágább pl a gáz egység ára, és nálunk a hazugságoddal ellentétben viszonylag alacsony.

2022. jan. 4. 18:44
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Öcskös, öcskös, ezt nem így kell nézni. :(


Először is vesd össze a magyar átlagkereset az eu-s átlaggal, és ennek viszonylatában nézd meg a gáz árát ebben az esetben. Pl esetleg észreveheted hogy ott ahol a "legdrágább" a gáz, ott általában a bérek is jóval drágábbak, amiből az következik hogy a fizetések jóval kisebb százalékát kell erre fordítani mint csodálatos kis hazánkban.


[link]

2022. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9/ Hát meglehet jobban állnák ha balibbék csináltak volna valamit abba a bizonyos 4 évbe. Helyette kaptunk csődközeli állapotot 120 milliárdos IMF hitelel.Most meg vígan tapsikolsz azon az oldalon újra. 🤷‍♂️
2022. jan. 4. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!