Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ennek a felmérésne...

Mit szóltok ennek a felmérésnek az eredményéhez, amely jövőre is Fidesz-győzelmet vetít előre? És eszerint bejutna a Mi Hazánk és a Kutyapárt is, örülnétek nekik?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 29. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Vicces lenne.
2021. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Meglepődünk még hogy az Orbánisztáni Kereszthénynemzethy Köztársaságban nem nyerhet más választást csak Orbán?
2021. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Lukasenka Viktor
2021. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Az ellenzékre akartam szavazni, de rájöttem, hogy az túl béna. A Fidesz legalább segít az embereken, családtámogatásokat ad, visszatéríti az adót a családoknak, emeli a béreket stb. Meg amúgy is sokkal jobb karakter Orbán Viktor, mint a pöffeszkedő Márki-Zay. Márki-Zay folyton csak vádaskodik még a saját köreiben is. Orbán sokkal jobb fejnek tűnik. Humorosabb, fiatalosabb, és jó szövegei is vannak. Ez a Magyarország előre megy, nem hátra totál beépült a TikTok világába, szinte minden harmadik videó ez. Meg hát azért mégiscsak Európa 4. legbefolyásosabb emberéről van szó.

Szóval hajrá Fidesz!

2021. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

#2 #3

K@rva unalmasak vagytok az elkeseredett fröcsögésetekkel!!

2021. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Mandiner cikk a medián felméréséről - mégis mit vártál, hogy kihozzák egálra vagy az ellenzékre? Jó, hogy mindjárt nem Polt Petit kérdezték meg, hogy feltárt-e idén bármi rendelleneset a fidesz háza táján.
2021. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

#6

Márki-Zay is rendelt egy közvéleménykutatást, ott meg tizen valahány százalékponttal vezet a Fidesz. Ébresztő!

2021. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

@15:50


Sajnálom ha unalmas, nekem is unalmas már ez a 10+ év fideszisztán. De én vagyok a hülye tényleg hogy nem dobbantottam még le a "romlott nyugatra".

2021. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy a Fidesz fut be, azt a Veszett Pulikutya kölykének a sérült anyja is tudja, nem meglepő...
2021. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

"Sajnálom ha unalmas, nekem is unalmas már ez a 10+ év fideszisztán."

Igazad van. Túl olcsó a rezsi. Nem kell ide egykulcsos adó sem, mert túl sok a fizetésünk, alig várjuk, hogy a maradékot bedobhassuk végre a közösbe. A benzint is 480-ra befagyasztják, hát hogy lehet ilyet tenni? Miért fagyasztották be, és egyáltalán miért 480-ra? Miért nem 470 vagy 490? Diktatúra!!négy!!!

2021. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!