Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mihazánk a Fideszhez, a...

A Mihazánk a Fideszhez, a MKKP az ellenzékhez húz? Van esélyük átlépni az 5%-ot?

Figyelt kérdés
Írjátok meg a véleményeteket és szavazzatok!
2021. dec. 25. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Szerintem egyik sem lépi át az 5%-ot
Szerintem csak a MiHazánk jut be.
Szerintem csak a MKKP jut be.
Mindkét kispárt bejut a parlamentbe.
52 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
A Mi Hazánk is az ellenzék része.
2021. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Mi Hazánk egy picit a Fideszhez közelebb van, már csak az ideológiájuk miatt is.

Az MKKP viszont fullra az ellenzék felé húz, Kovács Gergőék is azt akarják, hogy Márki-Zayék keeüljenek kormányra.

Csak azért nem szállnak be az összefogásba, mert azt a maréknyi szavazójukat is elvesztenék.

2021. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

A Mi Hazánk nem húz a fideszhez. De kétségtelen, hogy vannak olyan kérdések, amikben az álláspontja közel áll a Fideszéhez, de ettöl nem lesz még Fidesz köezeli. Az Ellenzéki Összefogás és a Fidesz között is van egy csomó kérdés, amiben egyetértenek: PL génkoktélok erölette´se, éretlmetlen lezárások, maszkviselés, a cigánybünözés eltusolasa. Ettöl, most az Ellenzéki Összefogás a Fidesz felé húz?

Amúgy pedig a Mi Hazánk simán befog jutni.

2021. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KTP 3.0 ***** válasza:
17%

Mikor jut már el a a csökött balliberális agyatokig hogy a Mi hazánk nem a fidesz bábpártja és nem húz a fideszhez?

Csak mivel a fidesz néha behoz pár olyan dolgot (szököévbe egyszer) lásd pedofiltörvény (amit

egyébként a mi hazánktól loptak) akkor azt megszavazzák. Ennyi. Csak mivel a balliberális moslékkoalíció még csak leplezni se próbálja a nemzetellenességét ezért ők kevesebb nemzetnek kedvező, értelmes, jó dolgot hoznak be ( már ha behoznak egyáltalán). Ha odakerül a sor Gyurcsányék meg orbánék is verhetik az asztalt mert a Mi hazánk nem fog velük együtt moslékolni.

Az MKKP viszont bejelentette hogy szükség esetén a balliberális moslékkoalíciót fogja támogatni. A moslékba is csak azért nem lépnek be hivatalosan mert akkor kb az összes szavazójukat elvesztenék. De ők még nem fognak bejutni, míg a Mi hazánk akár 10%-al is ott lehet a parlamentben ha minden jól megy.

Éljen Toroczkai!

2021. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Celtix ***** válasza:
59%

"Mikor jut már el a a csökött balliberális"


Gratulálok és jelzem, hogy amit leírtál, azt szokták a "hasznos hülyék szövege" technicus terminussal jellemezni

2022. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KTP 3.0 ***** válasza:
37%
Tényeket írtam le. Ha hülyeségnek tartod cáfold meg tényekkel.
2022. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, a mihasznák még a választásokat is behúzza 80%-al.
2022. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Mi hazánk jól eltalálta az oltásszkeptikusok felkarolását. Rengeteg embert fognak felszippantani mindkét tábortól. Egyedül a hasonló pártokon, mint a gödény féle, múlik majd bejutnak e mert köztük fog a kötelezést ellenzők szavazatai megoszlani. De én egyelőre úgy vélem annyi az oltás kötelezésétől tartó ember, hogy több ilyen kis párt bejutásához is elegendően lesznek.
2022. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!