Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ti vezetnétek az MKKP-t...

Ha ti vezetnétek az MKKP-t akkor mivel viccelődnétek?

Figyelt kérdés
Milyen terveitek lennének? Mit mondanátok? Ellenzéki trollok kíméljenek!

2021. nov. 30. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
A fideszes trollokat szereted, te diszkriminatőr? 😡
2021. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kovidon, meg a vírusimádókon.
2021. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Hogy az ellenzék farka csóválná meg őket, dik.
2021. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

"Nekik néha van érvük is"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 eddig tőlük pont érveket nem hallottam xDD


A kérdés meg totál vicc.

2021. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lenne vicc a kérdés. Az a kérdés hogy az mkkp tagjaként mivel viccelődnétek

A fidesznek van 10 milliárd érve, az ellenzéknek max a gyenge forint +1-2 mondva csinált dolog

2021. nov. 30. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

"A fidesznek van 10 milliárd érve"


Milyen érve? 🤣🤣🤣 Évek óta a migráns dumát nyomják, meg Sorost, habár mostanában kicsit mintha leszoktak volna róla, talán érzik ők is, hogy már ciki. Ott a kerítés, ott a katonák, rendőrök. Most már el lehet engedni ezt a témát. Ha jönnek, meg kell állítani a határon stb. Senki nem akarja beengedni őket, pont hogy csak ők hoztak be eddig.


Vagy mi az a tizmilliárd érv? Hogy kisgyerekeket a szüleik nélkül átoperáltatnak nyugaton? 🤣🤣🤣 Sehol nem hallottam ilyenről, aki külföldön él a "hanyatló nyugaton", az is csak röhög ezeken az "érveken". Hú de jó érvek ezek.


Vagy az az érv, hogy "kiállunk az érdekeink mellett, Brüsszel meg ezért támad minket?" Nem fura, hogy már mindenki támad minket kívülről? 🤣🤣🤣 Milyen érdekes. Ha én egy autópályán megyek, és mindenki szembe jön velem azon az oldalt, ahol haladok, akkor valszeg nem a többiek mennek sz.rul, hanem én. Ezek meg mindent támadásnak veszenk. Támadja őket az EU, az USA, Obama, Biden Clooney, Hamilton, csomó egyéb külföldi celeb stb, mindenki, aki ezt megteszi, egyből betamadják, meg üzengetnek. 🤣🤣🤣


Vagy mi a jó "érv"? A hitelekből osztogatás? A gyurcsányozás 12 év kormányzás után?

Hogy 12 év után mindem parlamenti viszontválasz úgy kezdődik, hogy "emlékeztetném, hogy önök 2010 előt....."? Ezek a nagy érvek? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!