Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha kiderülne Varga...

Miért baj ha kiderülne Varga Juditrol hogy a lányokat szereti?

Figyelt kérdés
Az ördög ügyvédje hintett el pár infot ezzel kapcsolatban viszont elvégre Ő egy heteró férfi nem?

2021. dec. 27. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszenek a kissé fiús kinézetű nők/lányok. (Dobrev Klára nincs köztük)
2021. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
74%
Kláráról nekem is a kedvenc számom jut az eszembe. Micsoda nő ez a férfi...
2021. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
79%
22-es de bolond vagy :-)
2021. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
31%

#8

Varga Judit, igazságügy miniszter asszony, míg a leendő köztársasági elnök-jelölt az Novák Katalin, tárca nélküli miniszter asszony.


#9

Én homoszexuálisként is jobboldali - már hogyha létezik még ilyen manapság - vagyok. Ráadásul nem is a legfiatalabb korosztályból. Novemberben múltam 71 éves és közel 6 évtizede tudom magamról, hogy más vagyok szexuális értelemben.


#14

Szakmai értelembe véve igen is jó Varga miniszter asszony.


#15

Azért a Szájer-ügy másról szólt, mint a volt képviselő úr másságáról. De, hogyha megnézed Ungár Pétert, az LMP - Magyarország Zöld Párja elnevezésű gittegylet jelenlegi országgyűlési képviselője valamint a Jobbikkal kiegészült baloldali összefogás leendő képviselő-jelöltje felvállaltan homoszexuális. Ez az elméleted így elúszott. Az a baj, hogy ezzel bizony a melegeket is hergelik. És igenis közöttünk melegek között is megvan az, aki vakon bedől mindennek, amit a baloldal elhint, már csak az életkoruk miatt is. Én már megettem a kenyerem javát (71-et töltöttem novemberben) így már kevésbé tudnak Gy. Ferencék és a baloldali megmondó emberek hülyére venne. Ezért is maradok meg a jobboldal szavazói között.

2021. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%

#18: Ott a pont!

Képmutató g.ciládák, inkább az a meglepő, hogy kétmillió idióta kajálja a hazug agitprop dumájukat.

Különösen jó móka, hogy a borkai ügyre jött a szájer ügy, aztán meg ez. Ami megmutatja, mit is érnek ezek az emberek.

2021. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
26%

#25

- Jómagam is homoszexuális vagyok, de egyéb okok miatt én is Fidesz szavazó vagyok.


- Borkai-ügy esetén a Demokratikus Koalíció Győr Megyei Jogú Városban működő szervezetének utasítására hamisítottak olyan anyagokat, amelyben Borkai Zsolt akkori polgármestert félreérthető helyzetbe hozhatják.


- Szájer-ügy esetén pedig egyértelmű az is, hogy háttér hatalmi okokból bukkant abba a buliba fel a belga rendőrség. Minő meglepetés, hogy ugyanabba az ügyben a lengyel kormány több titkosszolgája is ott volt, ami helyhiány miatt viszonylag kevés helyen jelent meg.


- Varga Judit esetleges mássága pedig még messze nincs bizonyítva.


Ez a valóság!!!

2021. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Borkainál nem kellett hamisítani semmit, mert a képek egyértelműek voltak. Más kérdés az, hogy az állítólagos drogozására nem volt azóta sem semmi bizonyíték.
2021. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%

#27

Milyen képek? Csak videó felvétel volt, amit összevágtak a DK megrendelésére. A kábítószeres rész is hazugság volt, amit szintén politikai okokból hintettek el. Ezzel akarta a baloldal megszerezni Győr vezetését, mert tudták, hogy más esélyük nincs rá, csak ha Borkai visszalép, hisz már lejárt a jelöltállítás határideje.

2021. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a baj, hogy biszexuális vagy pánszexuális, hanem az, hogy hiteltelen.

Nem csak ebben, hanem úgy általánosságban.

Nyilvánosan elítéli az LMBTQ-t, eljátszik egy szerepet, stb. aztán közben meg... Ez az udnorító.


Fideszeseknek lefordítva:

Ha XY megalapítaná a perverzpártot, aminek az a programja, hogy betiltsa a heteroszexualitást, és kiderülne róla, hogy teljesen heteroszexuális, és esze ágában sincs ezen változtatni, de nyilvánosság előtt egyre csak fröcsögi a heteroszexuális ellenes dumát, akkor bizony őt is éppen ennyire nevetségesnek és szánalmasnak tartanám.


Nem azért, mert heteroszexuális, hanem azért, mert hiteltelenségével bohócot csinált magából.

2021. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%
Engem szeressen!
2021. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!