Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ellenzék egyszerű többségre...

Jeffrey Spender kérdése:

Az Ellenzék egyszerű többségre (50 + 1 %), vagy kétharmados győzelmet vár ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2021. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem fog nyerni az ellenzék. Esélytelen. Itt is Fidesz győzelem lesz megint. :) Én például eddig ellenzéi szavazó voltam, de most el sem megyek szavazni, mert nincs kire ... Orbánra nem szavazok. Ellenzéki bóhocokra sem. Volt 4 évük normális jelöltet indítani, normális emberekkel, de neeeem! MZP egy röhej, köszönöm szépen nem kérek belőle, akkor inkább OV folytassa amit eddig, legalább vannak nem visszetérítendő támogatások fiataloknak. Mi hazánkra esetleg? Dehogyis, nem hülyültem meg... Akkor van még a Kutyapárt? Na azok meg csak trollkodásból csinálják, szóval halál felesleges. Még a G is indul most a milliárdjaival, de minek? :D


Szóval igazából nincs kire szavazni ez a baj. OV amúgy nem lenne rossz, mert nem buta, értenek hozzá, csak hát.. Nem kéne ennyit lopni, meg ezt a propagandát elfelejteni és tök jó lenne itt az élet ... De így amit művelnek még rájuk sem voksolok...


Inkább kihúzok külföldre dolgozni és élni.

2021. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11


Cikk bemásolása lehetne önálló véleményt ?


El fogom olvasni, de amikor ezek a bírálók olyanokat hiányolnak, minthogy választópolgári diskurzus, pont ezt, amikor a Fidesz és az Ellenzék szavazói azok a sajátjuk összes dolgára kritika nélkül, sőt olvasatlanul bólogatnak, kábé drukker szinten a mindhalálig isteníti a sajátjait, meg több száz oldal jogi és eszmeiségi anyagról van szó, azokat mikor olvasná végig egy átlagos választópolgár és döntene felelősségteljesen ?


Lehet konzervatív, liberális, kommunista vagy minimalista és semleges szellemiségű alkotmányok közül választani, ne pedig az idétlenségig tartsanak közvélemény kutatást.

2021. dec. 27. 17:40
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Én ellenzéki vagyok, de ha már azt is jelentős eredménynek fogom tartani, ha ezek elérik a 45%-ot, nem hogy az egyszerű többséget :D
2021. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 KTP 3.0 ***** válasza:
44%

2es az eljutott a csökött balliberális agyadig hogy a Mi hazánk nem a fidesz fiókpártja bármennyire is próbáljátok ráfogni?

Éljen Toroczkai!

2021. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!