Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » . Ti is örültök, hogy legalább...

. Ti is örültök, hogy legalább nem valami kivénhedt vén fószer lesz a köztársasági elnök?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gerontokrata vagyok, nem örülök
2021. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Novák Katalin a nők szégyene...
2021. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem érdekel sem a kora, sem a neme. Alkalmas legyen. De az nem Novák Katalin.

Mondjuk úgy, hogy jobboldali, konzervatív vagyok. De komolyan visszasírom Göncz Árpádot.

2021. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem véletlen öregek a köztársasági elnökök általában. Ez ugyanis egy kvázi nyugdíjas pozíció. Novák Katalin 44 évesen bekerül egy nyugdíjas pozícióba, legkésőbb 54 évesen 'szabadul', és akkor mi lesz vele még viszonylag fiatalon? Nem értem, hogy fiatal aktív politikus miért vállalja ezt. Gyakorlatilag a karrierjének vége. Ő dolga, csak furcsa.
2021. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Csak látszólag nyugdíjas pozíció, talán az Alaptörvényben utána kellene nézni a feladatainak ...
2021. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mik a feladatai, ez egy max 10 éves megbizatás, utána az illető visszavonul és nyugdíjas lesz. Novák Katalin 54 évesen. Tehát a politikai és mindenféle karrierjének vége. Hogy ez neki miért jó, azt csak ő tudja. Vagy csak nem tud nemet mondani. De mondom, nem véletlen, hogy az ilyen ceremoniàlis pozíciókat öregemberek szokták betölteni.
2021. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16-os,

annyi pénzért és lakhatásért, meg egyéb pluszokért, ami jár majd neki mandátuma végleges megszűnése után, jól döntött hogy elfogadta a jelölést.

2021. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!