Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kamu volt a felmérés amit...

Ha kamu volt a felmérés amit a 444 megírt akkor azt szerintetek miért publikálhatták?

Figyelt kérdés

[link]


Én gondoltam ilyenre is, hogy így próbálják az ellenzéki szavazókat "etetni", hogy most nagy hátrányt "mérnek", aztán ezt majd szépen ledolgozzák a választásokig, hogy úgy tűnjön mintha ők lennének lendületben.


Vagy szerintetek milyen motivációk lehetnek még amögött, hogy ezt a cikket a 444 lehozta?



2021. dec. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

én sem értem mi volt ennek az értelme.

szerintem aki kicsit is követi a politikát az látja, hogy a fidesz komoly bajban van, nem pedig még vezet.

2021. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Hát, ha a felmérés valóságtartalma kívánnivalót hagy maga után, akkor annak egy oka lehet: mzp-nek készül a selyemzsinór.

Én mindenesetre kérnék egy kávét.

2021. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert Gyúrcsány megrendelésére csinálták a felmérést. A DK házaspár összeesküvés meg ez, az a céljuk, hogy összeesküvés meg szervezzenek MZP ellen, titokban MZP ellen hergelik az ellenzéki szavazókat és a végén az üvöltő tömegek fogják követelni Dobrev hivatalba lépését MZP helyett. Ez is Gyurcsány mocskos terve, az ő kottájából játszanak most az MZP-ellenes felmérésg publikáló ballib oldalak.
2021. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nyílván az osztogatással nőtt meg a fidesz támogatottsága, hogy micsoda jó dolog ez, ez kell a jövőben is. Csak jelezném, hogy ez a pénzosztogatás hitelből van! Jövőre a választások után párttól, oldaltól, és bármi egyébtől függetlenül jön a nadrágszíj meghúzása, mert tarthatatlan ez az osztogatás...
2021. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Már fel volt téve egyszer a kérdés.


Ez a különbség hogy a fidesztálid médiában a büdös életbe nem hoznak le olyan hírt, ami számukra rossz szájízű lehet, az ellenzéki média meg talán nem zárkózik be ennyire a saját szektás véleménybuborékjába.

2021. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen azt, még elfelejtettem, hogy a gyülölet kampánygépezet a maximumon jár és ezt látni mindenütt. A youtubon, az utcán, bármely internetes oldalon, a tévében.
2021. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem kamu, már MZP és Kunhalmi is elismerte hogy valós, az Iránytű készítette. Bár úgy néz ki, hogy ez a billegő körzetekre vonatkozó nyers adat, de így még durvább: ez azt jelenti, hogy szinte teljesen esélytelen az összefogás, ha így állnak a billegő körzetek.
2021. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!