Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkészült az első Fidesz-Ellen...

Elkészült az első Fidesz-Ellenzék alapú közvélemény-kutatás, miért nem fogadják el egyesek az eredményt?

Figyelt kérdés

Eddig minden kutatás úgy készült, hogy pártonként, majd a végén összeadták a Fideszen kívüli szavazatokat. A legújabb viszont már egyben mérte az ellenzéket, természetesen jócskán alulmúlva a másik számítás szerinti esélyeket.

Az ellenzékiek mindenhol csak hitetlenkednek, a Telex pedig egy napig le sem merte hozni a hírt, tegnap is csak úgy írtak róla, hogy "fenntartásokkal kell kezelni".

Ha nem az ellenzéknek áll a rúd, akkor azt miért nem képesek a ballibsik elfogadni?



2021. dec. 18. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon érdekesek ezek a közvéleménykutatások, engem még az életben egyetlen kutató sem kérdezett meg semmiről.
2021. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Leginkább azért, mert senki nem látta, csak mindenki beszél róla.

Még azt sem tudni, hogy ki készítette.

2021. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

És hol készült el? Jah, hogy azt nem tudni.


Kinek a megrendelésére? Jah, hogy azt nem tudni.


Na ezért, édesem.

2021. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt könnyen belátható, hogy ezek az értékek teljesen valószerűtlenek. Akkor is ezt mondanám, ha fordított eredményt hoznának le.

Másrészt ahány közvélemény-kutatás, annyiféle eredmény. Nem is értem, mi értelmük van így. Nem azt várja el senki, hogy egyformák legyenek, de legalább hasonló eredmények születhetnének. Anno a főpolgármester választást is magabiztosan Tarlósnak kellett volna nyernie, aztán mégsem így lett. De hangsúlyozom, akkor is ezt mondanám, ha ellenzéki előnyt, vagy döntetlent hoznának ki. Egyszerűen nem megbízhatóak, illetve nem lehet tudni, hogy melyik az.

2021. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezeknek a közvéleménykutatásoknak semmi értelme , én elfogadom bármelyik eredményét, csak nem érdekel. Majd jövőre kiderül mi lesz .
2021. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég buta, aki elhitte, hogy ez szimpla alsós matematika.
2021. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

nekem 8

de 2002-ban is így volt hogy a fidesz nyer

aztán legutoljára is Tarlóst nyert

szóval engem nem zavar, ha ti, fideszesek elteltek magatoktól, és a biztos győzelem tudatában vágtok neki 2022-nek

2021. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

#7:


Utálom, rühellem a Fideszt, de a jelenlegi ellenzékünk alkalmatlan, vállalhatatlan. Egy szedett-vedett csűrhe, ilyen igazi, összefújta a szemetet a szél felállás. Egyébként meg Gyurcsány személye a garancia arra, hogy a Fidesz nyerni fog, már rég ki kellett volna rúgni páros lábbal az összefogásból.

2021. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem készült ilyen felmérés.
2021. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 annyira mégsem rühelled
2021. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!