Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tènyleg elakarták adni a...

Tènyleg elakarták adni a Városháza èpületèt?

Figyelt kérdés
Ez ugye valami rossz vicc, ugye???

2021. dec. 18. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ki tudja, annak idején a tisztikaszinót is eladta a Fidesz, hogy Orbán apuka cégét feltőkésítsék, abból miért nem lett ilyen zenebona ?
2021. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
"Nem zorog a haraszt, ha a szel nem fujja!"
2021. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

régi épület, ami leginkább minden szempontból, finoman fogalmazva is, nem igazán alkalmas a feladatra. fenntartása meg vagyonokba kerül.

az lenne a csoda, ha senkiben nem merült volna fel, hogy megszabaduljanak tőle...

2021. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Hasznositani kell, kihasznalni az adottsagokat es lehetosegeket, nem pedig megszabadulni tole vagy elkotyavetyelni!? :)
2021. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Kérdés, hogy egy rohadó, raktárnak, vagy még annak sem hasznosított épület nem tudom milyen költségeket okoz, főleg ha még nem is fütik ? De tény ha lakott, vagy hasznosítják értelmes célra, ami bevételt jelent az nem rossz dolog. Persze ehez elég lenne bérbe adni olyannak aki megvédi az állagát, és bevételt is hoz. Itt a lényeg a bevételen, ez nem tetszik az Orbánc-bandának, hogy elvonta a legtöbb bevételt a baloldali önkorményzatoktól és azok pedig keresnek és adott esetben találnak is alternativ bevételt maguknak.
2021. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem ez a hír! Völner és a milliók illetve a földönfutóvá tett emberek!Ezzel kéne foglalkozni!
2021. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát a rém-HIRTV foglalkozik a Volnerrel is, de a földönfutóvá tett emberek azok részben alkalmazottak voltak a polgármesteri hivatalnál, csak kedvenc diktátoruk (Orbánc) megvonta a bérüket.. Ezért lettek elbocsájtva..
2021. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Láttam egy riportot a városházáról, egyrészt nem annak szánták az építészek, hanem kórháznak épült, másrészt meg bővíteni is akarták, de sok szempontból alkalmat eme kórházi múltja miatt, viszont kulturális stb célra alkalmas lehetne...


Ez pont olyan mint a Tőzsdepalota, oda is csak ideiglenesen költözött be a Magyar Televízió, de sose volt jó, mert szűkös volt, ezért építették a Kunigunda útján egy új épületet.


Én is láttam pár "építészeti csodát" Budapesten, az ELTE lágymányosi campusának két épülete pl egyáltalán nem tekintettem jó egyetemi épületnek.. az egészet újjá építeném...



Vagy ott van a Blaha Lujza téri Népszínház épülete, az is csak kényszer szülte megoldás volt hogy oda költöztették az egyébként Rákóczi úton álló és tűzveszélyesség okán lebontott Nemzeti Színházat, de 1908-1964 mégis ott működött, részben a történelmi helyzet okozta politikai-gazdasági felfodulás miatt vártak sokat az új állandó Nemzeti Színház felépítéséről.


Én kicsit sajnálom, hogy nem Astória építették fel újra az új épületet...

2021. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha el is akarták volna adni az sem lenne baj! Miért ne adhatnák? Nem arról szólna, hogy Karácsonyék saját zsebre akarták értékesíteni! Csak a zorbán média csinált belőle aljas módon ilyen hírt! Simán lehetne helyette venni ez modern épületet ami alkalmas "fő"város házának! Hitetlenkedők, kérdezzetek meg bárkit aki nem fidesz bérenc,hogy ez az eladás miben lenne törvénytelen? Megsúgom - semmiben!
2021. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg alkalmatan az épület, bármiféle irodai funkcióra... ellentétben pl van benne egy templom is, amit ketté vágtak... két szintre...
2021. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!