Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ellenzék miből szerezne...

Az Ellenzék miből szerezne pénzt az országnak?

Figyelt kérdés
Én értem hogy panaszkodnak hogy milyen kicsik a fizuk meg minden de ők hogy oldanák meg? Vagy majd telepítenek pénzfákat és elénekelnek nekik egy mszp kampánydalt ( ó igen, igen igen) és majd így lesz pénz?

2021. dec. 15. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Maguknak szereznének pénzt tőlünk
2021. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Egy 3 ezer fős faluban élek. A fideszes polgink felmarkolt 20 millió forintot klímafejlesztésre, ebből tudott prezentálni néhány oldal wikipédia copy-paste-t.


A szüleim egy valamivel kisebb lélekszámú faluban élnek, ott 45 milliót kaptak kerékpárút építésére. Sikerült belőle letérkövezni 15 métert egy parkban, elejére-hátuljára tábla és kész is.


Ez csak két pici falu. Na, többek között ezek a kamu támogatások lesznek átcsoportosítva például bérfejlesztésre. Persze tudom, Tenderisztánban ez nehezen elképzelhető, hisz kemény munkával sikerült az embereket rezisztenssé tenni a korrupcióval szemben, de attól még nem normális.

2021. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Ellenzék = adóemelés + korrupció
2021. dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
12 már most kirúgnak az ellenzékiek mindenkit, viszont ők nem dolgoznak és felveszik a pénzeket [link]
2021. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Nincs erre programjuk, az átcsoportositásokról beszélnek, mert úgy hallották valahol, de, hogy ez mennyi, meg meddig volna elég arra már nem futja.

Meg amit Orbán ellop, abból telne EU-s nyugdíjra, meg EU-s minimálbérre.

Az ellenzéki szavazóknak ez elég, "csak Orbán ne lopjon".

2021. dec. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%

Ezt én is megkérdeztem egy ellenzéki újságírótól.

Azt mondta, hogy nagyon sok pénz jön az EU-tól és sok blokkolva is van, amit feloldanának ha az ellenzék nyerne a választáson.

Meg visszavennék.... azt nem tudom hogy..

Szegény kis országunk... Olyan szép, olyan jól élhetnénk benne.

2021. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"de, hogy ez mennyi, meg meddig volna elég arra már nem futja."

Honnan kellene tudniuk a pontos számokat? Még a kormány is elszámolta saját magának a költségvetést, a napokban jelentették be, hogy 350 milliárd forintnyi beruházást elhalasztanak, mert nincs rá pénz. Ha csak azt vesszük, hogy az ellopott pénzt visszavennék, akkor nem tudjuk pontosan még azt sem, hogy hány forintot loptak el, és azt sem tudjuk, hogy ebből mennyit sikerül visszaszerezni. Nyilván így nem tudnak konkrét számokat mondani. Ha meg mondanának, akkor az lenne a bajotok hogy felelőtlenül ígérgetnek mindent, aminek semmi alapja nincs :D Az se jó ha megígérnek valamit, meg az se ha nem, nektek tökmindegy csak lehessen támadni őket

2021. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk nem nyulna le az EUs penzeket.
2021. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja nyilvááán ők nem, ők nem
2021. dec. 16. 20:19
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha készen lesz a programjuk, közzéteszik. Azt elolvasod és megtudod. Aztán azzal vagy egyetértesz majd, vagy nem.


Ezeket az érzelmi jövendöléseket, amiket válasz helyett kaptál, inkább hagyjuk...

2021. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!