Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-nek lehet valami rejtett...

MZP-nek lehet valami rejtett egészségügyi problémája, ami megmagyarázza a viselkedését? Hogy ennyire össze-vissza beszél minden témában? Lehet ez valami tünet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez már nem normális.
Talán, ki tudja.
Nem, teljesen normális a viselkedése. És vigyázz a lányodra, ha jót akarsz...
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy össze van nőve a lábán a 4. és 5. ujja.
2021. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is meg szoktam változtatni a véleményemet, nincs ezzel semmi baj.
2021. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Olyan súlyos ez az össze-vissza beszéd hogy állandóan csak győzelmeket hoz neki... Kétszer az önkormányzatin, aztán az előválasztáson. Úgy látszik a fideszeseken kívül mást nem zavar vagy nem veszi észre ezt a nagy össze-visszaságot.

2001-ben még Orbán is több millió migránst akart betelepíteni, most meg harcol ellenük. Vagy megállította Brüsszelt, és most hogy Brüsszel tényleg megállt és pénzt sem ad, most már az a baja, mégis csak jó lenne Brüsszel. Egyébként MZP nagyon-nagyon ritkán kerül ellentmondásba saját magával, pedig egy pár száz órányi beszédet már meghallgattam tőle

2021. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
" pár száz órányi beszédet már meghallgattam tőle" Jó, hát egy megszállottól nem lehet objektivitást várni...
2021. dec. 15. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
2 óránként?
2021. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
#4 A kettő hogy függ össze? Ha te valamivel sok időt töltesz el, akkor megszállott leszel? Nem tegnap kezdtem el követni, az, hogy meghallgatom a beszédeit, az interjúit nem megszállottság. Viszont azt, hogy mennyire beszél össze-vissza vagy hogy hány alkalommal mond ellent saját magának, csak akkor tudod megítélni, ha hallgattad is amit mond. De ebből azt veszem ki, hogy te mindössze maximum pár óra után kijelentetted, hogy márpedig ő össze-vissza beszél és kész, innentől a te véleményedet senki el nem mozdítja erről a pontról. És mivel nincs se családod, se barátod, idejöttél a gyakorira másokat provokálni a saját tévképzeteiddel...
2021. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Szív a beszedek előtt egy kis kokót.
2021. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem annak van mentális problémája, aki politikai beszédeket néz szabadidejében.
2021. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

"Egyébként MZP nagyon-nagyon ritkán kerül ellentmondásba saját magával"


Húha, biztosan őt hallgattad? Alig fedezni fel nála logikát, koherenciát.

2021. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Pl. itt sem értik, mit szeretne mondani, de lehet, hogy ő sem érti saját magát: [link]
2021. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!