Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Völner Pált Orbán Viktor...

Völner Pált Orbán Viktor személyesen fogja elszámoltatni? Vagy rábízza Dobrev Klárára?

Figyelt kérdés
Viktor úr Klára asszonnyal személyesen fog bekopogtatni Völner villa ajtaján és visszakérik a zsebre tett 10 milliókat?

2021. dec. 9. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#10

Egyszerű dolgot kértem tőled. Írd le 2-3 rövid mondattal hogy mivel vádolják Völnert!

Ha tudnád akkor leírtad volna. Nem írtad le csak terelsz.

Ismét .

Nem tudsz róla semmit, de kérdést kiírtál.

Nem kell az újabb terelésed. Egy szót se írtál le arról mi történt.

2021. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-es megtennéd hogy félreteszed a lustaságodat és utánaolvasol, mielőtt igaztalan vádaskodásoddal rontod az oldal nívóját. Ha ez megvan és képbe kerültél az aktuális politikai történésekkel, akkor biztos érdemben is hozzá tudsz majd szólni. Köszönöm előre is.
2021. dec. 9. 17:46
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#12 Nem olvasok utána, mert itt nem az a kérdés hogy én tudom-e a választ.

Én kérdeztem TŐLED, hogy TE tudod-e a választ. Most harmadszorra írsz nekem terelés ahelyett hogy leírtad volna miivel vádolják Völnert.

Nem írod le mert fogalmad sincsen róla!

2021. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

11 - régen olvastam tőled sötétebb hozzászólót, az biztos! Ha azt mondja valaki, hogy az eszedért szeret, akkor biztos lehetsz benne, hogy hazudik!!!

Annyit azért slágvortokban: a magyar nyomozóhatóság hallgatta le és kapcsolta le a korrupt igazságügyi államtitkárt!

Még mielőtt itt összelelkeseded magad: a Parlament fel fogja függeszteni a mentelmi jogát (is)!

A kérdező kérdezett, te meg itt értetlenkedsz és terelsz!

Örülök hogy szolgálhattam a szellemi épülésedet!...

2021. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tanulj droid:

[link]

2021. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

#14 Te vagy a kérdező másik felhasználó névvel?

Ha nem, akkor miért válaszolsz helyette?

Tényleg nem sikerül felfogni, hogy azt akartam volna tudni hogy aki kérdést ír ki a témában AZ a személy tudja-e hogy miről van szó?

Nem tudja, ez bebozonyosodott.

De te sem voltál képes leírni. Beteszel egy linket meg terelsz te is, de egyikőtök sem volt képes 2-3 értelmes mondatban leírni hogy mit követett el.

Mert fogalmatok sincsen róla.

Nektek elég hogy megírta a hvg meg a 444 hogy bűnös és ennyi. De mit csinált vagy mit nem csinált? Azt nem tudod és nem is érdekelt soha. Csak a hergelés az ami nektek számít.

Szánalmas.

2021. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Majd felkéri a Táncsicsot!
2021. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!