Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz, miért még mindig...

A Fidesz, miért még mindig Gyurcsányra helyezi a kampány hangsúlyt, amikor pont Márki-Zay Péter lett a közös jelölt, aki nem Gyurcsány embere?

Figyelt kérdés

Hollik István is világosan és határozottan megmondta, hogy Márki-Zay nem Gyurcsány embere. De a Fidesz kampánya még mindig csak Gyurcsányról szól. Az emberek pont azért szavazták meg őt a 2. fordulóban, hogy Gyurcsány kerüljön ki a képből, és ki is került.

De más ötlete még mindig nincs a Fidesznek, mivel is kéne kampányolni. Ugye saját eredményt semmit nem tudnak felmutatni, ez a legszomorúbb. De most már valójában lejáratni sincs kit.



2021. dec. 5. 14:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#14!


Ha MZP szerinted össze-vissza beszél, megcáfolja korábbi nyilatkozatait, akkor miért várod el, hogy a megítésése nem változzon?

2021. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#15!


"Közös kampányra készülnek a fidesz ellen, nyilván nem fog a saját szövetségese ellen kampányolni."

Pedig éppen ezzel nyerte meg az előválasztást, mert kívülállónak mutatta magát, aztán Dobrevezni kezdett, majd bejelentette, hogy leváltotta az ellenzéket. Másnap meg már átölelte őket.


"A DK-nak is van pénze és az egyik legjobb hálózattal rendelkezik, hülye lenne maga ellen fordítani."

Ha még most is azt képviselné, aminek eladta magát korábban, akkor hülye lenne szövetkezni ezzel a ballib társasággal és inkább felépítene egy pártot.


"Én pont fordítva látom, szerintem MZP nagyon jól kijátssza Gyurcsányt. Nem véletlenül akar 7. frakciót, egy több részre osztott ellenzékben a legnagyobb pártnak kevesebb hely jutna, tehát kisebb lenne a befolyása."

Ezzel viszont szembeköpik a választóikat. Vagy DK-sokból fog állni MZP frakciója. Ez fából vaskarika.


"Az előválasztáson egyértelművé tette, hogy Gyurcsányékat is el fogja számoltatni."

Óriási tévedésben élsz. MZP semmit sem tudna tenni, mert nincs mögötte párt. Bármikor félreállíthatják. Az is nyilvánvaló, hogy ezt a szöveget csak az előválasztáson tolta. Ő sem gondolta ez komolyan. Magyarán palira vett.


"Nekem az eddigiekből az jön le, hogy MZP-nek szüksége van a DK-ra a szavazóik és az erőforrásaik miatt, de minden eszközzel igyekszik gyengíteni, hogy kormányra kerülve ne állhassanak MZP útjába. És eddig ezt nagyon is jól csinálja, hiába akarjátok Gyurcsány emberének beállítani"

Ez pedig teljesen fordítva látod! A DK-nak, azaz Gyurcsánynak van szüksége MZP-re, nem fordítva. Feri is megüzente már a nyilvánvalót: Ha nyernek, akkor majd a parlamentben eldöntik, hogy ki legyen a miniszerelnük.

2021. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szimplán annyiról van szó, hogy a média a Fideszé. Sokkal több embert el érnek, mint az MZP. Tény a nyitott szeműek szemében Gyurcsány csak egy támogatója az MZP-nek és nem befolyásol semmit. Emlékeztek nem is olyan rég még Karácsonyt Gyurcsányozták azután hopp! Lemondott Karácsony és a Győztes MZP lett az, aki Gyurcsányt akarja újra a “trónra juttatni”.

A reklámokban az is elhangzik, hogy : “nem akarjuk a múltat újra megismerni!”

- A vakok nem látják be sajnos, hogy az már baromi régen eljött, sőt Feri is maradhatott volna Miniszter elnök, mert olyan gyenge a forint és nagyon sok a szegény város Magyarországon!

2021. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

22.


Most az ellenzék ellen akarsz fordítani minket? Mert nagyon nem sikerűl! Én sokszor össze futok veled! El árulod magad az “” jeleiddel! Csak nem tán te is ott ülsz a Fidesz oldalán a parlamentben?? Mert ha igen, akkor rá kell jönnöd, hogy itt a komment harcaiddal meg a bizonyos “” jeleiddel nem fogsz a Fidesz mellé állítani sokunkat! Eleget ártottak azok a magyar népnek!

2021. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
23/ Látom neked is nehezedre esik megérteni azt, hogy a DK a legerősebb ballibb párt. Boritékokható hogy a miniszteri posztok nagy részénél ugyanazon bukottak lesznek akik 2010 elött.
2021. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A DK csak támogatója MZP-nek! Neked meg ezt esik nehezedre megérteni!
2021. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jaja és biztosan nem várnak semmit, istenem de setét..
2021. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

18:16

Voltam: *le fogják váltani!*

2021. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#24, azaz Sherlock!


Az időzőjel egyértelműen elbuktatott engem. :D

Köszönöm, hogy igazad adtál nekem azáltal, hogy semmire sem reagáltál, csak üres mocskolódást írtál.

2021. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29!


Ne akarj olyan bonyolult kifejezésket használni, mint a "híjján", mert leírnod sem sikerült helyesen és valószínűleg nem akartál igazat sem írni!

Így így kivételens igaz, de kissé értelmetlen lett a mondatod. :)

2021. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!