Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz, miért még mindig...

A Fidesz, miért még mindig Gyurcsányra helyezi a kampány hangsúlyt, amikor pont Márki-Zay Péter lett a közös jelölt, aki nem Gyurcsány embere?

Figyelt kérdés

Hollik István is világosan és határozottan megmondta, hogy Márki-Zay nem Gyurcsány embere. De a Fidesz kampánya még mindig csak Gyurcsányról szól. Az emberek pont azért szavazták meg őt a 2. fordulóban, hogy Gyurcsány kerüljön ki a képből, és ki is került.

De más ötlete még mindig nincs a Fidesznek, mivel is kéne kampányolni. Ugye saját eredményt semmit nem tudnak felmutatni, ez a legszomorúbb. De most már valójában lejáratni sincs kit.



2021. dec. 5. 14:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
5%

#10!


Én tudom jól, hogy mikor mondta ezeket, de szerencsére ez ebből a videoból is kikövetkeztethető. Tény, hogy MZP győzelme mindkét oldalt meglepte. De az is tény, hogy MZP az előválasztási győzeleme óta kussol arról, hogy el akaraja számoltatni Gyurcsányt. Az Öszödi beszédről pedig pontosan azt gondolja, mint Gyurcsányék. Csak ezt nem hangoztatta az előválasztás alatt. Tényleg úgy tűnt, hogy ő egy kívülálló, de egyre inkább nyilvánvaló, hogy ő (is) csak egy eszköze (lett) a DK-nak.

2021. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudom mi lenne a Fidesszel, ha nem lenne Gyucsány. Ha holnap lemondana, szerintem a Fidesz bejelentené hogy lemondanak a kormányról és előrehozott választást írjanak ki, mert annyira nem tudnának mit kezdeni a helyzettel, hogy mit csináljanak, ha már gyúcsányozni nem tudnak.
2021. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
18%
12/ van még bőven szánalomra méltó figura libbantéknál nyugi.
2021. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

#11: Persze, amint MZP került előtérbe, egyből Gyurcsány embere lett. Kicsit sem ellentmondásos.

Minden lehetséges alkalommal elmondja, hogy a 2010 előtti és utáni ügyeket is ki szeretné vizsgáltatni. A DK-t és Gyurcsányt is kritizálta már nem egyszer, de persze könnyebb kiválasztani azt az egyet, amikor épp nem. Igen, összefogtak, mert egymásra vannak utalva és belátták, hogy vagy így, vagy sehogy. De az, hogy nem értenek egyet sok mindenben, egyáltalán nem baj, az utóbbi 11 év kormányzásából minden szinten hiányzott a kompromisszumkészség. Sokan már el is szoktak tőle, hogy így is lehetne.

Ami Gyurcsány elszámoltatását illeti, a Fidesznek már rég meg kellett volna tennie, hisz ezt ígérték. Ehelyett inkább felhasználják politikai előnyszerzésre.

2021. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
#11 Közös kampányra készülnek a fidesz ellen, nyilván nem fog a saját szövetségese ellen kampányolni. A DK-nak is van pénze és az egyik legjobb hálózattal rendelkezik, hülye lenne maga ellen fordítani. Én pont fordítva látom, szerintem MZP nagyon jól kijátssza Gyurcsányt. Nem véletlenül akar 7. frakciót, egy több részre osztott ellenzékben a legnagyobb pártnak kevesebb hely jutna, tehát kisebb lenne a befolyása. Az előválasztáson egyértelművé tette, hogy Gyurcsányékat is el fogja számoltatni. Nekem az eddigiekből az jön le, hogy MZP-nek szüksége van a DK-ra a szavazóik és az erőforrásaik miatt, de minden eszközzel igyekszik gyengíteni, hogy kormányra kerülve ne állhassanak MZP útjába. És eddig ezt nagyon is jól csinálja, hiába akarjátok Gyurcsány emberének beállítani
2021. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez az MZP - DK szövetség a fidesz ellen olyan mint amikor az USA és a Szovjetúnió összefogott a náci németország legyőzésére.

Legyőzték a németeket aztán lett belőle egy olyan szembenállás ami a mai napig tart.

Sajnos a mi esetünkben MZP és a DK kénytelen lenne együtt kormányozni. Mondjuk az várható hogya DK az első adandó alkalommal megpróbál megszabadulni MZP-tő.

2021. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a DK adja a többséget, boritékomható hogy a miniszteei posztoknál újra lesz 1 2 gyurcsányista. Haladó balosaink nem tudják felfogni..
2021. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ha az államtitkárokat is beleszámoljuk nem 1-2 hanem több mint 12.
2021. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
#17: Jobb egy MZP vezette kormány 1-2 gyurcsányista miniszterrel és sok más kormánytaggal, mint egy teljhatalmú korrupt Fidesz-kormány.
2021. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Előre megjósolom hogy egy esetleges győzelem esetén, azért fognak kivetni újra megszórításokat mert a fidesz így meg úgy kirabolta az országot. Megértő tekintettel nyugtázzák :). Ezek meg vígan megtömik egymás zsebét.
2021. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!