Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok MZP rezsicsökkenté...

Mit szóltok MZP rezsicsökkentési tervéhez, lehet mégis jó ember ez az MZP?

Figyelt kérdés

Nekem ez a videó borzasztó szimpatikus volt bizonytalan szavazóként, nagyon sok jó igazságot mondott

[link]


2021. dec. 4. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszik az ő rezsicsökkentési módszere.
2021. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Én nekem is tetszik, inkább kevesebbet fürdök,mosok, kevesebbet TV-zek majd és többet fizetek, csak végre MZP legyen
2021. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

"Nekem ez a videó borzasztó szimpatikus volt bizonytalan szavazóként, nagyon sok jó igazságot mondott"

Megerősített abban, hogy soha az életben nem szabad MZP-re és a ballibekre szavaznod ha nem akarsz magadnak rosszat?

Az jó, mert így is van.

2021. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Cigányokkal kampányol?

Na, ez is ingyen áramot meg vizet akar nekik, mint a Klárika...

2021. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

#2 Ezt már egy másik kérdés alatt kifejtettem neked, úgy látszik az van kiadva hogy mindenhova másold be ezt a szöveget :)

Szánalmas ahogy odaböfögöd minden kérdés alá, de azért itt is elmondanám hogy kevesebb vizet kell használni, nem pedig kevesebbet kell fürdeni. A kettő nem ugyanaz, lehet kevesebb vizet használni úgy is, hogy új csaptelepet veszel, mosogatógépre váltasz kézi mosásról, energiatakarékos mosógépet használsz stb. És nem, ezeket nem a aját pénzedből kell kifizetni, hanem az állam ad rá pénzt neked ahelyett, hogy a rezsidet pótolná ki helyetted. Ha leszigeteled a házat támogatásból, akkor nem lesz hidegebb, csak kevesebb energiát használsz el ugyan akkora hőmérséklet eléréséhez. Nem lesz hidegebb, csak kevesebbet kell fizetni a fűtésért, mert kevesebb energiát használsz el.

#4 Nem kampányol cigányokkal, ingyen meg főleg nem fog adni semmit, soha nem is mondott ilyet. Honnan veszitek ezt a sok marhaságot? Még a fideszes média is attól zúg hogy MZP rezsit emel meg árakat emel, erre az az újabb vád, hogy ingyen ad majd mindent? :D Édes Istenem, lassan én is úgy érzem hogy ez a nép megérdemli hogy a béka segge alatt legyen tartva az életszínvonal, mert a többség túl buta ahhoz, hogy jobbat érdemeljen...

2021. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Támogatom, hosszabb távon fenntarthatóbb és környezetbarátabb is. Míg most sokaknak gyakorlatilag lehetetlen pl leszigeteltetni a lakását a magas árak miatt, ez a jövőben realitássá válhatna.

#5: Ne foglalkozz vele, valószínűleg érti ő, csak provokálni akar. Ezért teszi a h*lyét.

2021. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 árokpart ***** válasza:
38%
Viszi a Fidesz a 2/3-ot szerencsére, de jól is van ez így. Isten őrizzen ettől a pojácától. Ez mindenkinek rezsiemelkedést okozna.
2021. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sörpocak ***** válasza:
76%
Tartalmilag egyébként mi is a problémája az itteni fideszeseknek? Értem, beszóltatok, de mi is a tartalmi probléma?
2021. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Majmok Bolygója 3.0! -Megérdemli, aki csak egyetlen szavát is elhiszi ennek az embernek!
2021. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

A legszegényebbeknek támogatott lesz a rezsi mindenki más fizeti majd a jelenlegi többszörösét a nyugati tulajdonosok kénye kedve szerint


Ellenértéke meg sehol nem fog megjelenni

2021. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!