Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bende Balázs beismerte hogy a...

Bende Balázs beismerte hogy a közmédia olyan mint a diktatúrákban? Miért nincs következménye?

Figyelt kérdés

A vezeto hirszerkeszto elmondja hogy a kozteve fideszes akinek ez nem tetszik menjen haza ok az ellenzeket nem tamogatjak es be sem hivjak..


Hireket manipulalnak a migransokkal ijesztegetnek stb?!



Ezek utan Magyarorszag meg demokracia? Ilyen kb Eszak Koreaban van tulzassal.



2021. dec. 3. 22:00
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Feribácsi. Amit leírt,nem jogosítja fel orbánt arra,jogy saját magát és a sleppjét gazdagítsa. Mert az történik! Saját maguknak és nem a Magyar népnek lopnak!
2021. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Feribácsi válasza:

Adnak azért a népnek is belőle bőven. A mi nyugdíjainkat is emelték, a 25 év alattiak is hatalmas kedvezményeket kapnak, a családosokról pedig már ne is beszéljünk!


Mindenki jól jár, nem kell itt ajvékolni! Lehet lojális embereknek van elsőkörben a pénz kiosztva, de aztán ezek az emberek (pl. Mészáros is) a vállalkozásaikon keresztül kenyeret adnak a magyar emberek szájába!


Az meg szerintem nonszensz és nem várható el, hogy ne lopjanak egyáltalán. Nem volt még a világtörténelemben "patyolattiszta" vezetés és nem is lesz soha.

2021. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Hosszas levelezés lenne ebből, én is tudok ellen érveket írni. Azt hiszem, nem lenne egyet értés köztünk. Sokkal több lett ellopva mint,hogy ezeket értékeljem.Iskolás fiam miatt látom az oktatás minőségét,szánalmas. Egészségügy, isten ments,hogy kórházba kerüljek vagy valamelyik családtagom. A covid kezelés illetve amennyi pénz el lett és el van lopva,kiszórva,na az nem egyszerű bűn! Világ elsők halálozásban!Minek ennyi stadion,közpénzből üzemeltetve.Kormány váltás után (és nem azért mert direkt nem adnak rá pénzt,)ezeket ellepi a gaz.Hogy miért? Mert nem lesz aki üzemeltesse. Nem éri meg,nem termeli ki az összeget.Mennyi mindenre kellene a pénz, amiből jobbá lehetne tenni sok-sok ember életét.Engem senki nem tud meggyőzni arról, hogy ez így rendben van.
2021. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Feribácsi válasza:

Engem igazából nem érdekelnek a stadionjaik. Amíg a nyugdíjam jó, emelgetik és azt látom, hogy a fiam, unokáim is jól boldogulnak addig én jól érzem magam és nem panaszkodom.


Abban igazat adok, hogy közkórházban már nagyon régóta nem voltam. Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy magánorvoshoz járjak mindig az adott problémának megfelelően. Egy régebbi ismerősöm kórházban kapott ferőzés miatt halt meg, és hallottam még egyéb rémtörténeteket is ismerősöktől.

2021. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!