Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bende Balázs beismerte hogy a...

Bende Balázs beismerte hogy a közmédia olyan mint a diktatúrákban? Miért nincs következménye?

Figyelt kérdés

A vezeto hirszerkeszto elmondja hogy a kozteve fideszes akinek ez nem tetszik menjen haza ok az ellenzeket nem tamogatjak es be sem hivjak..


Hireket manipulalnak a migransokkal ijesztegetnek stb?!



Ezek utan Magyarorszag meg demokracia? Ilyen kb Eszak Koreaban van tulzassal.



2021. dec. 3. 22:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

#20, Ezt értem, sok hibája van a rendszerüknek. De nem gondolnám az a megoldás rá, hogy akkor mindenkinek fegyvert aztán adj neki, védjétek magatokat. Aztán jöhet az "úgy kezdődött, hogy visszaütött".

Pláne nem nullkilóméteres tinédzserek kéne, hogy kezükbe vegyék az igazságszolgáltatást. De úgy alapvetően senki ne tehesse ezt akinek nincs erre jogosítványa. Ugyanúgy a BLM-es, gépfegyverekkel masírozó vadmarhákat is elítélem, félreértés ne essék.


Mondjuk nagyon elkanyarodtunk a témától, ettől Bende Balázs még egy dagadt b&#zi.

2021. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

#21!


Nekem sem tetszik a USA-ban lévő fegyverviselés. Könnyű azt mondani, hogy nem ez a megoldás, de azt még mindig nem mondta meg senki sem, hogy mi a megoldás. Azt az idősebb pár (vagy csak a férfit?) is támadták, aki kiállt a háza elé, hogy ő megvédi a vagyonát fegyverrel is. Az USA-ban ez teljesen természetes, ha nem BLM-ről van szó.

Ez a nullkilométeres tini három fegyveres bűnözőt intézett el. Nem utánuk ment, nem igazságot szolgáltatott, hanem megvédte magát.

Hogy engem se érts félre: A rendet a rendőrségnek kell biztosítania. Normális esetben nem alakulhatott volna ki olyan helyzet, hogy fegyverrel kelljen az embereknek megvédeniük a saját vagyonukat.


Nem volt ez nagy elkanyarodás. Nyilvánvaló, hogy a közmédia kormánypárti. Mindig is az volt. Függetlenül attól, hogy ki volt kormányon. Ez nem hír. Ahogy normális embereknek az sem hír, hogy a magát függetlennek és objektívnek hazudó média se nem független, se nem objektív. Legalább annyira elfogult, függő és hazug, mint a közmédia. Erre hoztam egy példát.

Az Origot sem tartom az újságírás csúcsának, de aki azzal jön, hogy bezzeg az index-telex-444 milyen színvonalas, azt körberöhögöm.

2021. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

#22, Ok, csak én meg már ezt unom Magyarországon.


"Oké, vannak közbeszerzéseken ügyeskedések, DE A SZOCIK ALATT NEM VOLT?"

"Oké, nem engedjük szóhoz jutni az ELLENSÉGET, DE ŐK SE ENGEDIK!"


Ha olyan rohadt nagy, univerzális igazság lenne a markotokban akkor nyugodtan hagyhatnátok beszélni az ELLENSÉGET is mert nem tudnának kellemetlen helyzetbe hozni benneteket.

Csak mivel pl. "a szocik is loptak" alapon megy a mutyi ezért takargatni kell dolgokat amitől aztán az orbitális nagy igazságotokra árnyék vetül.


Ezért baszkodnám le az összes ügyeskedő, mutyizgató, nagylábon élő politikus kezét. Egy olyan szakmát választottak ami azt feltételezi, hogy az országot úgy vezetik, vagy annak vezetésében aként segédkeznek, hogy annak haladását és polgárainak előrejutását segítsék. Lehet, hogy ez itt a kánaán és itt már mindenki olyan jól él, hogy a politikus meg családja/haveri köre is úgy gondoljuk, hogy nyugodtan eltehet egy kis mellékest zsebre is (és itt most ne kezdd el ezt kifigurázni, hogy szó szerint ZSEBRE nem tett senki semmit meg hol a bizonyíték meg a szokásos NER-es "blabla nincs itt semmi látnivaló" szöveg - plusz azt se kezdd el, hogy ezt csak a libbantak találták ki és amúgy vezetőink egytől-egyig szent, keresztény emberek), de szerintem egy vezető akkor sem teheti meg ezt, ha konkrétan mindenki jól él már. Pont azért mert vezető. Elsőként indul csatába és csak azután lakomázik ha már megbizonyosodott arról, hogy mindenkinek jutott a zsákmányból.


Ilyen szempontból amúgy én személy szerint Toroczkai Lacin gondolkodom. A videói alapján elég szimpatikus, bár a Trianonos kérdéskörhöz való hozzáállása (meg a "csapatának" egy-két konzervatív agymenése) miatt még gondolkodom, hogy egyáltalán elmenjek-e szavazni majd. Mert se az álkeresztény, javakban dőzsölő tolvajbandára, se az ugri-bugri paprikajancsikra nem vagyok kíváncsi.


Valami olyasmiben reménykedem tbh, hogy ha Lacit megválasztanák az egymás mellé akasztaná fel az összes NER nagyurat a kollaboráns ellenzékkel együtt.


De nyilván ilyen sosem fog bekövetkezni + milyen jogon bírálom a lövöldöző amerikai tinédzsereket ha én magam meg örülnék egy jó kis vérfürdőnek. Hehe

Na mindegy is, az is lehet lelépek innen valahova Izlandra vagy Norvégiába ahol nem ez a jellegű idiotizmus van mert már kezd a pöcsöm tele lenni az elvakult, kétbites megmondóemberekből akik nem látják a fától az erdőt.

2021. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

#23!


"...és itt most ne kezdd el ezt kifigurázni, hogy szó szerint ZSEBRE nem tett senki semmit meg hol a bizonyíték..."


Ez a kulcsmondatod és a válaszod is saját magadnak. Ha semmire sincs bizonyíték és ez számodra teljesen természetes, sőt, még büszként hirdeted is, akkor a pofátlan hazudozásokat csak úgy lehet gátolni, hogy nem adunk neki publicitást. Lásd a telexes cikket. A telexnek nincs igénye az igazságra és az olvasóiknak sincs. Nem háborodtak fel, hogy átverték őket. Ennél már az is jobb lett volna, ha semmit nem írnak a témáról.

2021. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
74%

#24


Ja, tehát amíg Orbán szó szerint nem mondja, hogy "loptunk éjjel nappal" addig nem történt semmi ilyesmi és a többszörösen túlárazott stadion-, metró-, út, stb. építések/felújítások, luxusyachtozások, helikopterezgetések, magángépezések, királykodások is csak a libbantak hazudozása.


Tiborczéknak is azért kellett elhagyni az országot mert a kezükben van az igazság, a szupertehetségének köszönhetően vált milliárdossá és minden más csak a szemét libernyákmédia hazugsága. Semmi köze nincs Orbán Viktornak a gazdagodásához, hát hiszen minden TÖRVÉNY SZERINT (amit egyébként 2/3-dal ők írnak) le volt papírozva.


Jó lenne már kimásznál Bende Balázs hájas valagából és kicsit elgondolkodnál azon, hogy nem minden fekete és fehér.

2021. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
60%

És ne gyere nekem azzal, hogy ha én vagy bármelyikőnk ott lenne ugyanúgy a gyerekink meg a családunk zsebét tömnénk.


Igen, és egyrészt pont ezért nem én ülök ott meg nem te. Ők vezetők, ahogy írtam is. Ezért tanultak éveket, erre tették az életüket és ennek fényében ne hozzám vagy bármelyik közemberhez hasonlítsuk/kérjük már őket számon, hogy; "hát, miért, te nem kedveznél a családtagjaidnak egy-két törvénymódosítással/millióval? ;) ;)".

Nem értem mi a f%&szért nem háborít ez fel titeket és csak mert Soros György az ördög és az M1-en erről nincs szó = nem létezik, minden betű hazugság amit a közmédia nem konfirmál. Mennyi idős vagy amúgy, azt megkérdezhetem? Bár gondolom nem, már én is libernyáknak vagyok elkönyvelve nálad mert minden fekete és fehér és ha nem orbán seggét nyalom akkor gyurcsány farkát sz&#pom, nyilván. Ergo ki kellene engem végezni.


Nyilván.

Na ezért megyek én ebből az országból a f&#szba. Sok agyalágyult idióta mindegyik oldalon.

2021. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

#26!


Te nagyon bizonytalan vagy magadban, hiszen úgy akarsz vitatkozni, hogy már másodszor is megmondod, hogy mit (ne) mondjak.

Közben újra leírtad, hogy semmi bizonyíték nincs, de ha Jakab azt üvöltözik, hogy lopnak, a függetlenobjektív média is megírja, hogy lopnak, akkor azt tényként kell kezelni.

2021. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

K&#rvára nem érdekel melyik paprikajancsi mit üvöltözik meg melyik média mit ír. Ettől függetlenül ha a te zsebedben nem nyílik ki a bicska a NER-es ügyek miatt (illetve szerinted ez nem is létezik, mivel nincs bizonyíték, hisz MINDEN TÖRVÉNYES volt - persze arról nem beszélnek, hogy mi a f&#szért kell huszonhatszorosan túlárazni egy beruházást elméletileg hazaszerető, rendes magyar vállalkozónak a magyar állammal szemben - "DEHÁT LE VAN SZÁMLÁZVA, TÖRVÉNYES MINDEN! ;);)") akkor szerintem te egy retardált balf#&sz vagy aki meg is érdemli, hogy a befizetett adóforintjain királykodjanak felette.

És akkora kib&@szott idióta vagy, hogy még engem tartasz hülyének mert "ELHISZEM" amit a kommunisták írnak! :D

Remélem építenek a falvadba is egy stadiont 42352435238ö94ö239ö48239ö4239ö48239ö4 milliárdért és annak is tapsolni fogsz meg éljenezni te retardált pártkáder. Aztán remélem bekerülsz egy közkórházba és abba döglesz bele. (Erre meg írod majd, hogy "MIÉRT, GYURCSÁNY IDEJÉN JOBB VOLT A KÖZKÓRHÁZAK HELYZETE?!" :DDD Te hülye f&#sz! Meg ma a fizetések is jobbak mint Kárád idején! Én már a 160 szorosát keresem mint a 80-as években apám!!!! Éljen a Fidesz! xDDD Agyalágyult sügér!)


Jól van ennyit rólad ha nem látsz tovább az orrodnál (mert a nyelved benne van Orbán valagában). Erre még írj valami frappánsat, kiemelve, hogy milyen alpári vagyok, vitaképtelen (illetve ne is írj, hisz már megtettem helyetted.. várj, mindjárt agyon is lövöm magam, hogy nyugodtan szittyamagyarkodhassatok, rovásírhassatok, szemétnyugatozhassatok kedvetekre ebben a retardált országban). Már nem fogok visszaírni, nyertél. Ostoba f&#sz!

2021. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem ebből kimaradt az az, hogy ha minden rendben van az említett közbeszerzésekkel és semmi nincs pl. "túlárazva" akkor a kormánymédia miért kerüli ezt a témát mint a tüzet?

Miért nem járják körbe és mutatják meg, hogy milyen rendesen van lepapírozva-, és rendben van minden?


Ahogy azt le is írta valaki: ha minden rendben van akkor miért nem állnak bele mindenbe? Ha én rendesen végzem a munkámat akkor semmiféle ellenőrzéstől nem félek, hiszen tiszta a lelkiismeretem. Sőt, én valahol még örülök is neki, hogy ezt mindenki láthatja majd az ellenőrzés után.


Vagy ők úgy vannak vele, hogy túl elfoglaltak, túl magas pozícióban vannak és őket aztán ne ellenőrizgesse senki?

2021. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz meg a médiája ezzel a kérdéskerüléssel' kb. beismeri, hogy vaj van az ő fülük mögött is.


A legnagyobb bűnük az, hogy hagyták idáig fajulni a helyzetet, hogy emberek egymás torkának esnek mert ami valakinek evidencia azt más nem érti és elbeszélnek egymás mellett.


Mindezt csak azért, hogy tovább uralhassák az országot.

2021. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!