Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ovodáskorotokban hány ovodatár...

Ovodáskorotokban hány ovodatársatok akart nemváltó műtétet születésnapjára?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
A csoport harmada kb.
2021. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Elég sokan.

Emlékszem, középső csopiban mondta a Katika, hogy fiú akar lenni, hogy tudjon ő is állva pisilni. Meg egy másik szőke copfos kislány is, csak már elfelejtettem a nevét.

2021. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akartam nem váltó műtétet, ellentétben pl igazán megnéztem a hozzám képest vagányabb kortársaimat, sőt idősebbeket, emlékszem volt egy BackStreetBoysra emlékeztető kamasz-felnőtt eset határon lévő baráti banda, na őket megnéztem, bátyáimnak kellett onnan elhúzni..


30/meleg ffi.

2021. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És közülük mennyi változtatta is meg a nemét?
2021. dec. 3. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom..


Általános iskolában ahová 3. osztályos korom óta , majd szakközépiskola évében ahová különbözeti vizsgával vettek át szakiskolából, pl ott volt egy ma már leszbikus osztálytársnőm, mindenki leszbizte, mert bár hosszúhaja volt, de úgy kilógott, mert pl focizni imádott, na ő leszbikus lett, aztán kényszer előbújtatták 11-12. korunkban....

2021. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél évvel ezelőtt hallottatok-e erről a témáról?
2021. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!