Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki meleg, az már egyből...

Aki meleg, az már egyből "LMBTQ ember" is?

Figyelt kérdés
Egyből tagja a mozgalomnak?

2021. dec. 2. 19:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%
Az LMBTQ sosem fogja megkapni a H, mint heteró betűt. Az a természetes, hogy az embereknek két nemük van és a két nembe tartozók egymást kedvelik, vagyis heteroszexuálisak. Az LMBTQ-satöbbi megjelölés arra szolgál, hogy az ettől eltérőek megjelöljék magukat valahogyan. Innentől a kérdés ebben a formájában okafogyott.
2021. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

A kérdést szerintem lezárhatjuk azzal, hogy csak azért, mert az LMBTQ szeret az összes meleg nevében beszélni, az még nem jelenti, hogy az össze meleg ezt is gondolja, vagy akár tagja lenn az LMBTQ-nak.

Azzal érvelni igen nevetséges és együgyű dolog, hogy az LMBTQ csak egy betűszó, hiszen világszintű szervezetről van szó, közös zászlóval, ideolóviával (gender), rendszeresen szervezett eseményekkel, stb.

Másfelől, ha csak egy betűszó lenne, akkor lehetetlen lenne tartozni is hozzá.

2021. dec. 3. 08:24
 13/30 molnarmarcell21 ***** válasza:
88%

ma 08:24


Nincs LMBT-szervezet. LMBT-ügyekkel foglalkozó szervezetek vannak. Az LMBT nem egy szervezet neve.

2021. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ha tehát van valaki, aki csinál egy mozgalmat FHF néven (fehér heteró férfiak), akkor én onnantól automatikusan tagja vagyok a csoportnak, és felelősséggel tartozom és számonkérhető vagy azért, amit a mozgalom tesz, hiába, hogy engem meg sem kérdeztek soha, hogy akarok-e csatlakozni.

Ne legyél ostoba.

2021. dec. 3. 08:33
 15/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Az LMBTQ egy politikai szekta. Van sok normális homoszexuális ember, aki nem vállal közösséget ezzel, de a mozgalom sajnos igyekszik besározni őket is. Ez olyan, mint hogy Hitler idejében is voltak a nácizmust ellenző németek, mégis az egész nemzetet azonosították a nácikkal.
2021. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15: és ha jól tudom éppen a meleglobbista liberális oldal az, amelyik mindig felszólal az általánosítás ellen.
2021. dec. 3. 09:08
 17/30 molnarmarcell21 ***** válasza:
97%

ma 08:33


Az LMBT nem is egy mozgalom. Az LMBT egy betűszó. Vannak LMBT-mozgalmak, vannak LMBT-ügyekkel foglalkozó szervezetek. Ha egy bevett betűszó lesz az FHF, akkor igen, minden fehér, heteró férfi bele fog tartozni.


De ha nekem nem hiszel, akkor itt a Wiki:


"Az LMBT betűszó a nemzetközi szóhasználatban elterjedt LGBT magyar fordítása. A rövidítés feloldása: Leszbikusok, Melegek, Biszexuálisok, Transzneműek. Az elnevezés ezen szexuális és nemi rétegek összefoglaló megjelölésére használatos."

2021. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Látom, bemagoltan leírod ugyanazt a hülyeséget, és szándékosan figyelmen kívül hagyod a példát, amit felhoztam. Pont így működik egy agymosott elme.
2021. dec. 3. 10:53
 19/30 anonim ***** válasza:
97%

#18

Az nem a 17 hibája, ha nem akarod megérteni amit ő leír.

2021. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Mielőtt kiraksz egy ilyen hülye kérdést, nyugodtan utána nézhetsz az lmbtq szó jelentésének. Nem egy mozgalom megsúgom neked!
2021. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!