Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszhívők elhiszik a...

A fideszhívők elhiszik a propagandát, hogy mzp sötétben akarja tartani az embereket és szarral etetni? Nem veszik észre, hogy ezt a fidesz teszi velük jelenleg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 22:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%

Igazi fanatikus orbánimádó vagy.

Ha orbán meglátogatna és azt mondaná hogy fejezd le magad, megtennéd. Mert ez már kb az a szint.

Nem orbán hazudik, hanem mindenki más. Az egész eu meg minden weblap, amit nem orbán fizet. A laposföldben is hiszel? Ha orbán kijelentené hogy holnaptól lapos, elhinnéd.

2021. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21!


Aha! Tehát, ha nem fogadom el birka módjára a ballib lakájmédia minden nyilvánvaló hazugságát, ha akkor Orbán imádó vagyok.


Leírtam, hogy mi a bajom azzal a 444-es cikkel. Ameddig jutottam, abból minden szavaz hazugság. Te sempróbáltad megvédeni, mert tudod jól, hogy igazam van.

Azért kezdesz személyeskedésbe, mert érvtelen vagy.


"Ha orbán kijelentené hogy holnaptól lapos, elhinnéd."

Te linkeltél be egy cikket, amelyin minden szavában hazudik és mégis vallásos áhitattal hiszel neki. Éppen te vagy az, aki bármit elhisz, ha azt a 444 írja.

2021. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A cikk nem hazudik.


Csak orbán hazudik.

2021. dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!