Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van a nyájimmunitás mikor...

Hol van a nyájimmunitás mikor az ország kétharmada be van oltva, meg már kb. mindenki találkozott a coviddal?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, jogos a kérdés, hisz egy éve erről nagyon csacsogtak, hogy hú, ha meg lesz, milyen jó lesz. Bár nem számoltak az X+1. mutánssal.
2021. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es, mekkora idiótaságot írtál, tudsz te róla?

Tudod, hogy mennyi idős korig lehet elvetetni egy gyereket? 12 hetes koráig. Tudod, hogy mennyi betegség derül ki 12 hetes korig? A Down-szindróma szűrés eredménye kb. 24. héten jön meg. Ha akkor megszülöd a gyereket, és inkubátorba rakják, már életképes, tehát az már nem abortusz, hanem gyermekgyilkosság. Ennek ellenére persze sokan bevállalják, lehet, hogy én is bevállalnám, szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, de azért ez nagyon nehéz döntés. Teljesen meg tudom érteni, ha valaki azt mondja, hogy akkor már végigviszi a terhességet, és vállalja a gyermeket. Nem is mindegyik orvos vállal ilyen korai szülésmegindítást, az én választott orvosom pl. nem.

Amúgy meg a legtöbb szellemi fogyatékot nem is tudják szűrni magzat korban.

2021. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a virus extrem modon kepes mutalodni. A mostani varians sokkal sokkal virulensebb mint az alpha varians 2020marciusabol.


Nyajimmunitas van az alphaval szemben, gyakorlatilag senki sem kapja el.

2021. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!