Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna jobb elnök lesz...

Donáth Anna jobb elnök lesz mint Fekete-Győr András volt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Donáth Anna jobb elnök lesz.
Donáth Anna nem lesz jobb elnök, mint az elődje.
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát FeGyőr szintjét megugrani nem nagy tudomány.
2021. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Eleve a természeti adottságaiból jobb mint FeGyőr. Már csak azzal, hogy nő és fiatal viszonylag, egy olyan országban ahol nagy demográfiai probléma a férfitöbblet a fiatal korosztályban.

Sokkal több szavazót fog vonzani, mert jóval többen verik D.A.-ra a répát mint FeGyőrre.

2021. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Fegyőrnél szegénynél bárki jobb, aki többet tud annál, hogy ööö.


“egy olyan országban ahol nagy demográfiai probléma a férfitöbblet a fiatal korosztályban.“


Kínában van is ennek értelme. Nem a nem létező férfitöbblet miatt nincsen nőd, főleg a homárok, non binárisok stb. világában, hanem azért, mert baj van a fejedben és az olyan minta rossz szagod lenne, taszítja őket.

2021. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jobb lesz igen. Mindazonáltal én inkább Orosz Annának örültem volna.
2021. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg jobban számolja fel a Momentumot, és csak egy rossz emlék marad utánuk.
2021. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

FeGyőr legnagyobb erénye a semmilyensége volt. Szerpelt, posztolt, mondott sok hülyeséget, de nem volt karakteres politikus. Ez sokáig nagyon jó volt arra, hogy ne riassza el a szavazókat.

A Partizánban éppen az előválasztás előtt égette le magát. Amikor azt kellett volna megmutatnia, hogy képes lenne vezetni egy országot, akkor csak azt mutata meg, hogy eddig is nagyon túl volt értékelve.


Lehet, hogy Donáth Anna és a Momentum veszte éppen az lesz, hogy az ő politika állásfoglalása határozottabb. (Még akkor is, ha már többször elismerte, hogy ő is tudja, kamu az egész.)

Egy zuhanó pártot kellene talpraállítania. Az ő kommunista felmenőivel és a mostani posztkommunista pártokkal való szövetségeben nehéz lesz eladni a Momentumot az új generáció pártjaként.


Mi lesz, ha bejutnak a parlamentbe? Ő megy visza az EU-ba és FeGyőr megy az országházba?

2021. nov. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Érző lény. Nem jogtudós, hanem szociológus. Azon belül a kisebbségek jogai,család...csupa érző szívű lény.


Fegyőrt nem ismerem. Szóval nem ellene írtam, csak Annát ismertem meg ilyennek.

2021. nov. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Az olimpia megfúrása sok embert vonzott, fejükbe szállt a dolog, azt hitték, hogy meglovagolják a dolgot, aztán majd jól beülnek a parlamentbe menekülni ők is, meg hátha közel kerülnek a fazékhoz. Nem nagyon jött be.


Fegyőr úgy el tengett-lengett, aztán nem zavart sok vizet, de azt tudta hozni takarékon, hogy ők az új generáció stb. amikor viszont arról beszélt, konkrétumokról, hogy mit is akarnak (pl. alapbér, 4 napos munkahét) az mindig olyan volt, hogy az ember levenné a baseball sapkát a kis fejéről, összekócolná a haját és mondaná neki, hogy cuki vagy, de menjél vissza tv-t nézni aztán ne szólj bele a felnőttek dolgába.


Szerintem ha így maradnak, akkor szépen elsüllyednek, vagy max nyomnak egy jobbikos figurát - "nézzük meg, hogy milyen szavazatok húznának már ki a szarból, aztán mondjuk azt, hogy jé mi pont ugyanezt gondoltuk, sőt ez a mi ötletünk ám", aztán így még elevickélnek egy darabig.

2021. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Öö, nem tudom.
2022. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Mi lesz, ha bejutnak a parlamentbe?" - gyakorlatilag biztos, hogy bejutnak a parlamentbe. Mármint Fekete-Győr a magyarba.
2022. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!