Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogod megunni a koronaví...

Mikor fogod megunni a koronavírust?

Figyelt kérdés

Az infó tanárom azt mondta, hogy a koronavírus addig fog tartani, amíg az emberek vevők lesznek rá. Mert ahol kereslet van, kínálat is van, márpedig nagyon sok pénz van a covidban. Ha nem érdekelne senkit, nem vennék fel az oltásokat, nem kattingatnának a hatásvadász rémhírterjesztő clickbait-el ellátott hírportálokra, stb. akkor a covid egyszerűen eltűnne. De mivel az emberek többsége nagyon birka, ezért még sok-sok ideig el fog tartani.

Te meddig fogod ezt támogatni. Mikor fogod megunni a koronavírust mint témát, és nem foglalkozni vele többé?



2021. nov. 21. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Elég hülye megfogalmazás. Én inkább azt mondom, hogy az első vuhani hírek óta szkeptikus vagyok. Tehát az egész cirkusz kezdete óta.
2021. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

Oltottként nem rettegek, de az eléggé piszkálja a csőrömet, hogy az oltás nem 100%-os (ahogy a világtörténelemben soha semelyik oltás nem 100%-os). Akkor van értelme, ha nagyon magas átoltottságot érünk el (lásd Dánia, lásd Portugália, ahol mindkét országban tavasz óta 10 körül/alatt van a napi covidos halottaik száma).


Mielőtt valaki belinkeli a mostanság felkapott gibraltári "tragikus" helyzetet, ott március óta 4 ember halt meg covidban. Megbetegszenek, de nem halnak meg.

2021. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

"Mikor fogod megunni a koronavírust?"

Már tavaly meguntam.

Csak tudod a vírus magasról leszarta és megfertőzött ismét, életem legrosszabb betegsége volt.

2021. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 scamdemic ***** válasza:
55%
13-as, csak azt fertőzi meg, aki hisz benne.
2021. nov. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
#14 Persze, persze. A hülyeség viszont téged alaposan átfertőzött.
2021. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#14 Rosszul fogalmazott. A fertőzést bárki elkaphatja. A félelemkeltésnek viszont van szerepe abban, hogy milyen a lefolyása.
2021. nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16 Nem, nincsen hozzá köze.

Az első hullámnál nagyon féltem tőle mert asztmás is vagyok, egyéb problémáim is vannak - mégis úgy ment át rajtam, hogy azt hittem semmi köze a koronavírushoz, csak egy egyszerű 2 napos lázas megfázás. A hosszú propaganda után a 2 oltással és fertőzéssel a hátam mögött most egyáltalán nem is számítottam a fertőzésre és nem is tartottam súlyosabb következményektől. Életem legrosszabb betegsége volt és nem minden nap voltam biztos benne hogy túlélem.

Főképp nevetséges ezt hinni, hogy a lefolyásában szerepe lenne az előzményeknek, mikor olyanok halnak bele akik bizonyosak voltak benne hogy vagy csak egy egyszerű náthát nagyít fel a propaganda vagy nem is létezik az egész.

2021. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Az első perc óta g'cire unom, és gyakran támad kedvem a saját kitépett hangszálaival megfojtani azt, aki éppen szóba hozza. Vírusok mindig voltak, mindig lesznek, minden légúti fertőzés ugyanúgy terjed; és egyébként is, az ember már csak olyan, hogy előbb-utóbb meghal valamiben, ha nem betegségben vagy balesetben, akkor a kis csíkos pizsamájában. Aki minden percben a haláltól retteg, az mikor fog élni?
2021. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%
A kérdező a birka.
2021. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki meghalt koronában. Lehet nektek unalmas ettől persze.
2021. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!