Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter elképzelhető,...

Jakab Péter elképzelhető, hogy tényleg trükközött a lakáskiadással és közpénzt lopott ezzel?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom ki nézni belőle, hogy több milliós fizetés mellett még lehajolna azért a pár száz ezerért lakáskiadással , mikor látszik, hogy aggódik az emberekért, ismeri a parizert kenyérrel , kiflivel, pirosarannyal, ismeri az olaj árát, ma a liszt árával is tett ki Facebook bejegyzést, lent jár a földön a nép között, közöttünk.
2021. nov. 20. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem lopott, csak csalt vagy esetleg sikkasztott (hutlenul kezelt). Ilyenek ezek! :)
2021. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan nem, mert nagyon a figyelem központjában van... A korrupciózás nála alap a fidesz ellen, így ha megtette volna, és ez kibukik akkor nagyot koppanna. Szinte biztosan ez is egy lejáratás ellene ahogy oly sok volt már és mindig kiderült hogy hazugság.
2021. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én se akarom elhinni ezt Petiről, de most eddig elég meggyőző a bizonyíték amit láttam és nem igazán mondott semi cáfolást csak annyit hogy majd perel
2021. nov. 20. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván igaz a dolog. Mindig az a legkorruptabb, aki csak a másik (vélt vagy valós) korrupciójával foglalkozik, és csak ez jár az eszében.
2021. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!