Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok miért ennyire...

A szélsőjobbosok miért ennyire vírusszkeptikusok?

Figyelt kérdés

Nem zavarja őket, hogy egy súlyos járvány tombol, ha naponta 300-an halnak bele, meghal 30 ezer ember, a fertőzöttek közül minden 50., 100., 200., a túlélőknek gyakran súlyos vagy maradandó károsodásaik vannak, a vírus roncsolja az emberi testet maradandóan, nem olyan, mint az influenza, nagyon sok öreg meghal, egyes családtagjaik, ismerőseik is. Minden mérvadó tudós azt mondja, hogy a vírus veszélyes, sok országban válságos a helyzet, annyian halnak bele.

De őket mindez nem érdekli, csak az, hogy ők ne hordjanak maszkot, bárhova elmehessenek, a gyengék pedig csak pusztuljanak, akiket ők fertőznek meg. De a saját életük sem érdekli őket, jó pár vírustagadó meghalt. Az oltások megbízhatatlanok, kontárok csinálták őket, chipek vannak bennük, mérgezőek... Hogy lehet valaki ennyire buta?

Vagy igazuk van?



2021. nov. 19. 10:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
67%

Látom megláttad a lényeget, mi is volt a példád? "kb. olyan mint a Professszorok Batthyány Köre, vagy a Magyarok Világszövetsége, vagy bármilyen más civil szervezet."


-) Google a barátod a megfelelő keresőszavakkal: World economic forum, Biden, Macron, Merkel vagy éppen a kínai kommunista párt feje: Xi chin ping.


Mond csak, te direktmód vagy ennyire buta vagy alapból?

2021. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

De annak, hogy Klaus Schwab és a komcsik rárepültek a témára, és ki akarják használni a járványt, amely valószínűleg egy kínai laborból szabadult ki, még miért lenne kamu az egész járvány, amibe már milliók haltak bele? Bele lehet magyarázni mindent, de nem életszerű. Az egész világon járvány van, sok ember meghal, a kórházak nem bírják a terhelést. Ez egyébként kb. senkinek sem jó, néhány gyógyszergyáron kívül. Tagadni egy világjárványt, egy pestist, spanyolnáthát vagy ezt olyan szintű hülyeség, amit elképzelni sem lehet.

Egyébként én is szélsőjobbos vagyok, de ezt nem értem. Amúgy a szélsőjobb szinte mindig előrébb jár a birkáknál, pl. mi tudjuk, hogy van háttérhatalom, sokkal felkészültebbek, akár önkritikusak is vagyunk (lásd Jobbik kritizálása), ezért is meglepő ez a mérhetetlen ostobaság, és gonoszság is más emberekkel, öregekkel, betegekkel szemben.

Ezek a víruskritikusok meg egyértelműen sarlatánok, a kisebbségi csaló Gödénytől az elmeháborodott orvos barátaiig, akik szerint minden vírus ugyanolyan veszélyes...

2021. nov. 19. 12:38
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseim, családon belül mindenki balodali, akik nem oltakoztak.

Ezzel együtt nem hiszem, hogy ez politikai hozzáállás kérdése.

2021. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%

"Minden mérvadó tudós azt mondja, hogy a vírus veszélyes, sok országban válságos a helyzet, annyian halnak bele."


És legalább ugyannyi állítja az ellenkezőjét, akkor te hogy döntöd el, hogy melyik az igaz?

2021. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
55%

Én sem és Toroczkai úr sem gondolja azt hogy "kamu",pusztán látni kell hogy ez az egész nem véletlen.



-Adott egy gazdasági világszervezet,amelynek a feje egy multimilliárdos és megbeszéléseket folytat ideologiától függetlenül a világ nagyhatalmaival.


-Adott egy konkrét tervezet, amit nem is titkolnak már és elég aggályos hogy ezt nem feltételesmódban közlik.


Amondó vagyok, nem a koronavírus a legnagyobb baj, sokkal inkább az álltaluk vizionált új világrend, amely 2030 után megkezdi fokozatos kiépülését.

2021. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

#11


Attól hogy valaki egy magasabb ligában játszik, mint mondjuk C. Ronaldom, vagy Messi, még pont olyan focista mint mondjuk egy Balogh Bence Benitó a magyar NB 2-ben.


És mondjuk attól, hogy te és Torockai ezt másként gondoljátok, a tény tény marad.

És az, hogy lányos zavarodban személyeskedsz, mert nem is érted mi az hogy civil szervezet, így a példámat sem, az nem engem minősít.

2021. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézzünk pár számot:

A magyarok 99,69%-a NEM halt meg a vírusban.

Jelenleg a népesség 1,32%-a fertőzött.

A valaha megfertőződöt emberek 3,91%-a hunyt el. És ez a szám közel sem pontos, mert biztosan tudok legalább egy kórházról, ahol a legnagyobb járványhullám idején az elhunyt betegeket nem vizsgálták meg, hogy tényleg a vírus okozta-e a halálukat. Szóval legyen mondjuk 3% a halálozási ráta.

Az előbbiekből következik, hogy statisztikailag jelenleg halálos veszélyben a népesség 0,04%-a van. Ez 3900 főt jelent.

Innen döntse el mindenki, mennyire komoly a járvány. De azt láthatjuk, hogy messze nem éri el egy spanyolnátha, kolera vagy pestisjárvány súlyosságát.

A járvány és a vírus létezését sosem tagadtam. De határozottan nem most jött el az armageddon, szóval a vírusrettegőknek továbbra is üzenem, hogy nyugi!

2021. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

3%-os halálozás nagyon magas... Ennél egyébként szerintem kisebb.

Komoly tudósok meg nem tagadják, ez a laposföldhívők szintje.

2021. nov. 19. 15:14
 19/37 anonim ***** válasza:
49%

Jelenleg világviszonylatban a fertőzöttek körében 2 %-os az elhalálozás. Influenza esetén 0.2 %-os.

Tehát a tíszerese, ami nagyon magas. A teljes népesség esetén más számok jönnek ki, de különböző okok miatt ez nem releváns.

2021. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Szélsőjobboldali emberek könnyen elhiszik a konteókat mindenhol összeesküvést látnak.Most éppen a vírus ügyben dőlnek be a hülyeségeknek.
2021. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!