Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csongrád 4-es választókörzetéb...

Csongrád 4-es választókörzetében MZP vagy Lázár fog nyerni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Lázár.
2021. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki ezt tutira megmondja neked kérdező, a választások ELŐTT, az dobja már el nekem privátba a jövő heti lottószámokat, legyen szíves! Majd felezünk!
2021. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
32%
Könyörgöm egyik se.
2021. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
A városban Márki-Zay, a környező falvakban Lázár. Majd meglátjuk, utóbbi tudja-e ellensúlyozni az előbbit.
2021. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Ez a kérdés a GYK-kommentelők béka segge alatti átlagos intelligenciaszintjét hivatott illusztrálni?


Mert egyik sem fog egyéniben indulni.

2021. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Én itt élek, 4 éve, ha jól emlékszem 52%-kal nyerte a körzetet Lázár. (Bár az akkori Jobbikos képviselő súlytalan volt)

Hódmezővásárhelyen gyűlölik Lázárt, ugyanakkor a környező települések (Makó és a vonzáskörzetébe tartozó kistelepülések) tekintetében kedvelik, mert több fejlesztés is történt az elmúlt 4 évben a körzetben ( teljesen újjáépült közutak Csanádalberti-Nagyér környékén, Makón több milliárdos fürdőfejlesztés, új falusi bölcsődék, óvodák nyíltak vagy felújították azokat, Vásárhelyen megújult a vasút, HMV-Szegedet összekötő villamoshálózat épült, stb.).

Lehet Lázárt nem kedvelni, de azt el kell ismerni, hogy a választókörzetét tényleg igyekszik fejleszteni. Több ismerősöm is volt már fogadóóráján, mondták, hogy segítőkész.

Makó -és környékén MZP-t nem veszik komolyan vehető ellenfélnek, ugyanakkor lélekszám/szavazatszám tekintetében Vásárhely jelentős, szoros eredményre számítok.

2021. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
20:57: én nem vagyok hódmezővásárhelyi, nem élek a városban, de őszintén szólva nem tudom, mit gondoljak Lázárról. A Fideszt végtelenül megutáltam, viszont Lázár a párt általánosságban borzalmas felhozatalához képest egy intelligens figurának tűnik, annak ellenére, hogy neki is voltak hajmeresztő húzásai.
2021. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán az egyik legdurvább körzet lesz ha mindketten indulnak.

Két széles körben ismert politikus mindkettő stabil szavazótáborral.

2021. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit szóltok? Rendesen megverte Lázár MZP-t.


Lázár 52%

MZP 39%

2022. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!