Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonynak miért nem kell...

Karácsonynak miért nem kell lemondania?

Figyelt kérdés

Ha nem tudja kézben tartani és felügyelni a főváros dolgait és a háta mögött mutyiznak a DKsok akkor le kell mondani!


Ha meg hazudott akkor is!

Egyetlen mentsége hogy Gyurcsók Fecó mesterétől tanulta....


2021. nov. 14. 12:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

Borkai annyira mondott csak le, hogy vissza sem lépett a választások előtt, majd később Orbán magához hívatta és láss csodát azonnal lemondott. Ezen bukta Budapestet a Fidesz.

Ebből tanulva Józsit azonnal dobták, védeni sem próbálta a rezsim, tanultak a Borkai esetből.


Magától egyik sem mondana le, ahogy yachtos Peti, maganrepolus milliárdos az egész családom csak én vagyok csóró Viktor és a többi.

2021. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Alex Fly ***** válasza:
69%

Már miért kellene lemondania?

A választók többsége őt akarja a főpolgármesteri pozícióban látni, ha nem így lesz, akkor majd úgyis távozni fog...

2021. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Remélem minél hamarabb.
2021. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#11

Nem az volt a kérdés hogy miért nem mond le, hanem az hogy miért nem kell lemondania!


Borkainak is le kellett mondani aztán!

2021. nov. 14. 16:34
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk azért nem kell, mert semmi olyan botrány nem került vele kapcsolatba nyilvánsságra ami ezt indokolná? Vagy szerinted mi az ami miatt le kellene mondania?
2021. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15


A kérdésben elég konkrétan le van írva.


Vagy nem tudja vezetni a várost vagy hazudik!

2021. nov. 14. 17:22
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
A kérdésed egy zagyvaság - ki mutyizik a háta mögött és a főváros miyen dolgait nem tudja felügyelni?
2021. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindent nem tud felügyelni, aki szerint fikarcnyit is javult a helyzet az hazudik!
2021. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A rengeteg mindenből nyilván akkor könnyű lenne konkrét példákkal előállni a semmitmondó puffogas helyett, igaz?
2021. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

->Belvárosi vagyok, így objektívan tudom felmérni a környezetem amiben élek.


-Szemetesebbek az utcák alapvetően,(régen sem volt éppen egy bécsi látkép) de hogy egyáltalán nem javult a helyzet az bizonyos,és nem is gondolom hogy a közeljövőben változás lenne.


- Érezhetően lazult a közbiztonság helyzete, (feltételezem nem alkalmaznak annyi rendőrt mint régebben.) De menj el személyesen vasárnap este a blaha lujzai aluljáróba és talán személyes tapasztalatot is meríthetsz.(Ide tartozott még az Örs vezér tere is,azóta vannak rendörök/katonák mióta számtalan panasz érkezett Budapest egyik legfrekventáltabb helyén.


Nincs érdemi munka, ha csak nem a nevezett, méhlegelők és kocsisávból átkeresztelt biciglisávok nem azok.De a 40 éves franfurti villamosokra benyújtott fővárosi pályázat sem lesz egy gyönyörködtető, "haladó" momentum ha megjönnek.


Pro-contra, hogy valami jót is mondjak.A 14 éven aluli gyerekek ingyenesen utazhatnak,és megnyílt a dunai szabadstrand. (már akinek van gusztusa hozzá.)


Ha mérleget vonnák, inkább a kisebbik rossz Tarlóst választanám, ámen.

2021. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!