Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor el akarták adni a...

Most akkor el akarták adni a városházát Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 21:16
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Továbbra is áll a kérdés, változott valami vagy még mindig meg vannak győződve arról az ellenzékiek, hogy nem akarták eladni a városházát?


Fideszes vagyok, el akarták adni. 5 szavazat

Fideszes vagyok, megmondta Karácsony is, hogy ilyesmiről szó se volt, aljas hazugság az egész. 0 szavazat

Összefogás párti vagyok, nagyon helyesen el akarták adni. 0 szavazat

Összefogás párti vagyok, el akarták adni de ennek én nem örültem volna. 0 szavazat.

Összefogás párti vagyok, megmondta Karácsony is, hogy ilyesmiről szó se volt, aljas hazugság az egész. 15 szavazat

Más kisebb párt szimpatizánsa/pártsemleges vagyok, el akarták adni. 6 szavazat

Más kisebb párt szimpatizánsa/pártsemleges vagyok, megmondta Karácsony is, hogy ilyesmiről szó se volt, aljas hazugság az egész.

26 szavazat

2021. nov. 20. 15:09
 22/26 anonim ***** válasza:
8%
Semmi nem változott. Megy a szarpaszírozás az orbánistáktól, de egyre izzadságszagúbb az egész.
2021. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Különböző verziók már korábban felmerültek a városháza renoválásáról, modernizálásáról, esetleg egy új modernebb városháza építéséről. Ennek kapcsán merült fel az ingatlan egy részének értékesítése. Döntés az ügyben nem született.
2021. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hogy volt-e szándék az eladásról, bérbe adásról, de az valahogy nagyon érdekes, hogy még semmi nem történt, csupán annyi, hogy beszéltek valamiről, de máris nagy csalásként, sikkasztásként, korrupcióként emlegetik az egészet, holott ha költöznének is, simán lehet, hogy az Budapest érdekét szolgálná. Ha eladnák, és zsebretenné valaki a pénzt, vagy elosztanák, akkor megértem a felháborodást, de erről szó sincs.

Amúgy vicces ez a korrupciócsászároktól ez a nagy aggályoskodás.

"A sanda szem az igazság képét is sandának látja."

- Írta Tolkien a Gyűrűk urában, és milyen igaza volt!

2021. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ha el is akarták adni, mi a baj azzal? Ha egy olcsóbb fenntartású épületet vesznek, vagy építenek, az nem az emberek érdekét szolgálná? Ez nem a Parlament épülete, vagy a Budai Vár, hanem középület, amit a mi pénzünkből tartanak fenn. Vagy nem?
2021. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
49%
Az Országház és a vár is középület.
2021. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!