Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor el akarták adni a...

Most akkor el akarták adni a városházát Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, el akarták adni.
Fideszes vagyok, megmondta Karácsony is, hogy ilyesmiről szó se volt, aljas hazugság az egész.
Összefogás párti vagyok, nagyon helyesen el akarták adni.
Összefogás párti vagyok, el akarták adni de ennek én nem örültem volna.
Összefogás párti vagyok, megmondta Karácsony is, hogy ilyesmiről szó se volt, aljas hazugság az egész.
Más kisebb párt szimpatizánsa/pártsemleges vagyok, el akarták adni.
Más kisebb párt szimpatizánsa/pártsemleges vagyok, megmondta Karácsony is, hogy ilyesmiről szó se volt, aljas hazugság az egész.
35 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudni.


De, ha van róla szerződés, írásos bizonyíték akkor azt nem lehet letagadni.

2021. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

Én csak Puzsér Róbertet tudom idézni (lehet, hogy nem szó szerint, de a lényeg ugyanaz): "Karácsony Gergely hazudozása már ipari méretű, az egész személyiségének a hazugság a legalapvetőbb alkotóeleme."

Szóval ha Karácsony tagadja, akkor igaz. :)

2021. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
2: Puzsérnak savanyú a szőlő.
2021. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
A kormánypárti sajtó szerint igen, az ellenzéki sajtó szerint meg nem. Na ebből bogarászd ki az igazságot 😅 A franc se tudja, mindkét fél úgyis a saját igazát fogja fújni.
2021. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként kellett volna egy olyan válaszlehetőség is, hogy: "El akarták adni, de ez engem abszolút nem érdekel."
2021. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
#3: Miért is? Ő sem gondolta komolyan, hogy főpolgármester lehet. Puzsérnak egy tucat foglalkozása van, de a politikus és a városvezető nincs köztük. Ha ő valamit mond, azt nem érdekből, vagy sértettségből teszi, hanem elvi meggyőződésből.
2021. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Az egyííík már kótyavetyélt el már állami vagyont,a másik már vásárolt vissza nem keveset.
2021. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Én olyat hallottam, hogy igen volt egy ilyesmi ügy, de az még Tarlóshoz köthető. Emiatt van az ellentmondás. Mert igen, volt ilyen ügy, de másrészt Karácsonynak ehhez semmi köze.
2021. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
#6, talán azért, mert Puzsér komplett megélhetése azon múlik, hogy be tudja hülyíteni a félintelligens taxisofőröket és egyéb ilyen nem teljesen droid, de nem is értelmiségi hallgatóságát az álintellektuális hehegésével és kóros kontrarianizmusával. Robi egész jelleme abból áll, hogy hevesen nem ért egyet senkivel és szerinte erről az egész világnak kötelező tudnia. A nárcisztikus személyiségzavar tankönyvi példája ő.
2021. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%

"A nárcisztikus személyiségzavar tankönyvi példája ő."


bocsesz, de valami rossz könyvet olvastál

2021. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!