Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU-s több hetes áram &...

Az EU-s több hetes áram & fűtéskimaradás, nem azt mutatja, hogy Orbán Viktor jól vezeti az országot? Nem kellene egy rosszra lecserélni?

Figyelt kérdés

Az EU-ban több hetes áram& fűtéskimaradást prognosztizál a Goldman Suchs, ami a nagy Illuminati fiókszervezete, szóval komolyan kell venni. Már érzékenyítik is az embereket, hogyan kell teamécsesből & virágcserépből minikandallót készíteni. Itthon ilyen nem lehetséges


Az EU-ban nem telik el nap migránsbűnözés, hét terrorista merénylet nélkül, rossz a közbiztonság, növekednek a NOGO zonák. A benzin és villany,gázárak sokszorosai a mienkének. Itt olyan helyzetek nem állhatnak elő mint nyugaton. A baloldal MZP is rezsit akar emelni és beengedné a migránsokat. Nem kellene mindebből a hanyatló nyugati trendből azt a követekeztetést levonni, hogy jó a kományzás? Őrizzük meg ezt a mikroklímát?r



2021. nov. 8. 14:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
56%

30 te most finggal próbálsz boxolni?


Miért terelnék? Azt mondtam, Bécs nem a legélhetőbb, majd alátámasztottam egy rangsorral.

Ebben mi a terelés?


Egyébként is herótom van azoktól, akik csak fővárosokban tudnak gondolkodni.

2021. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elnéztem egy sorral, 31-et visszavonom.
2021. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
22%
Ha Bécs élhető, akkor miért vannak ott is erőszakos elkövetők? Egy élhető hely ott kezdődik, hogy nem ölnek meg.
2021. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%

29 - Amikor L. Jancsika forgatta a hamis videóját, akkor Bécs vlt a legélhetőbb város a világon!

Lázár Jancsika tehát úgy hazudott, mint egy sebesült katona!

Ráadásul Ny.-Európában sem gáz, sem áramhiány NEM lesz!!!

2021. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%

34 igazad van , de engem nem érdekel Lázas Jancsika, meg hogy mi volt. Én arra reagáltam, hogy most nem ez a helyzet.

Egy régi ismerősöm mondta ilyenkor “öreganyám is szűzlány volt”.


“ Ráadásul Ny.-Európában sem gáz, sem áramhiány NEM lesz!!!”


Remélem én is, de nem vagyok benne biztos. Egy biztos, hogy errefelé azt írják az újságok, hogy olyan drága lesz, hogy a szegényebb családoknak luxus lesz a fűtés.

2021. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el: Bécs jó hely, és lesz gáz is, meg áram is!

Nem lesz semmiben hiány! Bécsben.

(első kézből tudom)

2021. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

36 nekem is ezt mondják, de nem szeretem az ekkora városokat. Ha Ausztria, akkor igazán szép az Alpok, és az ottani városok.

Meg tudom érteni, hogy Grazba ment a duce.

2021. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
18%
Kinyúlok. Le vagyok pontozva, mert azt írtam le, hogy egy élhető helyen nincs emberülés és terrorizmus. Aki emiatt lepontozott, az egy undorító félállat.
2021. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy már rezsicsökkentés sem kell. Tessék Orbán meghallgatta az iméitokat. Nem lesz!
2022. júl. 18. 15:25
 40/41 anonim ***** válasza:
Egy igazi élmény ezeket a kérdéseket most visszaolvasni :D
2022. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!