Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU-s több hetes áram &...

Az EU-s több hetes áram & fűtéskimaradás, nem azt mutatja, hogy Orbán Viktor jól vezeti az országot? Nem kellene egy rosszra lecserélni?

Figyelt kérdés

Az EU-ban több hetes áram& fűtéskimaradást prognosztizál a Goldman Suchs, ami a nagy Illuminati fiókszervezete, szóval komolyan kell venni. Már érzékenyítik is az embereket, hogyan kell teamécsesből & virágcserépből minikandallót készíteni. Itthon ilyen nem lehetséges


Az EU-ban nem telik el nap migránsbűnözés, hét terrorista merénylet nélkül, rossz a közbiztonság, növekednek a NOGO zonák. A benzin és villany,gázárak sokszorosai a mienkének. Itt olyan helyzetek nem állhatnak elő mint nyugaton. A baloldal MZP is rezsit akar emelni és beengedné a migránsokat. Nem kellene mindebből a hanyatló nyugati trendből azt a követekeztetést levonni, hogy jó a kományzás? Őrizzük meg ezt a mikroklímát?r



2021. nov. 8. 14:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
11%
Ez kb olyan, mint amikor a libsik azt hazudozták 2015-ben, hogy gyakorlatilag egyetlen migráns sem tart Európa felé.
2021. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
11%
Ilyenkor kell kitoloncolni at összes németet. Menjenek haza az áram nélküli putrijaikba.
2021. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
88%
Azért, azt valaki elmagyarázhatná, hogy oké, rezsicsökkentés, meg jaj de olcsó, de mitől lesz jobb, ha olcsó, és nincs, mint ha drágább, és nincs.
2021. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%

Ez kb. olyan mint amikor Lázár Jancsika kiment Bécsbe, és látott egy indiait. Lefilmezte, hazajött, és el kezdett visongani, hogy nem lehet Bécsben megmaradni a sok migritől...

Aztán kiderült, hogy a lefilmezett indiai Bécsben született...

Kb. ennyit az itteni troll-visításról!

Ja: és Orbán 50 ezer migrinek adott tartózkodási engedélyt!!!

Na, és mi van, ha mégsem lesz áramszünet??? Akkor Orbán hiába pattogott???

2021. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
16%

24


Kihagytad, hogy azon a szuper biztonságos környéken 2 napra rá leszúrtak valakit, ahol Lázár filmezett. Na ez az égő.

Az meg már rég gáz amikor Bécsbe jár fialni fél Ázsia.

2021. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
67%

25: Nyalóka, az ne zavarjon, hogy Bécset választották a VILÁG legélhetőbb városának!!!

Tudom: mindenki hülye ezen a Földön, csak a te Vezéred (Grazból) az egyetlen normális...ja, meg te... ugye?

Kezeltesd magad!

2021. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
65%

“ Bécset választották a VILÁG legélhetőbb városának!!!”


Alá is tudod támasztani?

Csak mert a linken még az első tízben sincs benne.



[link]

2021. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

#27


Nem mintha sok értelme lenne az ilyen számháborúnak, de...el is szoktad olvasni amit belinkelsz?


"Az ilyen összehasonlításokon Ausztria fővárosa, a zöldterületeinek nagyságáról is híres Bécs rendre jól szerepel, az EIU 2018-as és 2019-es listáján is az első helyen végzett, letaszítva onnan az ausztráliai Melbourne-t. Idén viszont az osztrák főváros már nem került be a top tízbe, az egyébként szintén kimagaslóan jónak számító 12. helyre rangsorolták."


Egy 140-es listán ez nem is rossz.

2021. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
44%

28, nem értem mi a problémád? Miért ne olvastam volna el, és miben nem állítottam igazat?


1 Cáfoltam vele azt az állítást, hogy a “világ legélhetőbb városa” lenne.


2 Illetve állítottam, hogy nincs benne az első tízben.


Melyik nem igaz szerinted? 1 vagy 2?


Az meg kit érdekel, hogy valamikor az első volt? Most nem az.

2021. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
18%

26


Ne terelj. Lázár hazajött, ahol forgattak ott gyilkosság történt 2 napra rá. 2 évre rá, meg terrortámadás. Közben ott fial fél Ázsia.

Nektek Bécs csak azért élhető, mert sok pénzük van. Igaz, hogy egy xar karácsonyi vásáron is meggondolandó sorban állni, nehogy golyót kapj, de kit érdekel, hiszen sok pénzük van. Na ennyi vagytok ti. Bécs jó, mert sok pénzük van, Bécs szép, mert sok pénzük van, lőnek ránk, de legalább sok pénzük van, épp lekéseltek, de nekem legalább sok pénzem van. Na ennyik vagytok.

2021. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!