Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Brüsszelel? Miért...

Mi a baj Brüsszelel? Miért nem szereti Orbán?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi, csak játsza a szélmalomharcát a híveinek.
2021. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Bele akar szólni olyan dolgokba, amihez semmi köze, hiszen tagállami egyéni hatáskör.

3 éve nem tudják megoldani, hogy egységes időzóna legyünk, ne kelljen állítgatni az órákat. De ha egy általános suliban Magyarországon nem lehet melegpropagandát mutogatni, az ellen hónapokig küzdenek Brüsszelben. Nevetséges.

2021. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj vele, hogy fontosabbnak tartják a gender-órák bevezetését, mint például, hogy helyesírásra tanítsák az embereket. "Brüsszellel"
2021. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Egy felvilágosult országban fontosabb a homoszexualitás mint a heteroszexualitás... ciki már heteronak lenni ezt kéne felfogni
2021. nov. 6. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Több probléma is van vele.

Egyre erőteljesebben próbál beleszólni a tagállamok döntéseibe, de elsősorban szociálpolitikai és idegenrendészeti kérdésekben.Ezeken a témákon pörögnek.


De, olyan problémákat képtelenek megoldani, mint az előbb említett óra átállítás vagy a közös számviteli törvény (27 tagállam 27 féle módon könyvel) vagy az egységes vasúti szabályozás, melyeknek mind lenne haszna gazdasági oldalról.

2021. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Harcolunk és én megvédelek benneteket, ebbe Brüsszel is tökéletesen belefér. Ezzel a harccal, a hívei elismerését akarja kivívni.
2021. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Mert szóváteszik hogy nem oké hogy szétlopják a eu-s támogatásokat.


Bár az eu is balfasz, én már rég megvontam volna minden támogatást Magyarországtól + teljes kereskedelmi embargó, aztán vezesse az országot a saját forrásaiból a felcsúti kisztitkár, ha annyira jobban ért mindenhez mindenkinél.

2021. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Brüsszel ragaszkodik a jogállamisághoz és nem küldi számolatlanul a pénzt.
2021. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

16:44: de, sajna számolatlanul küldi.

Teljes mértékben egyetértek a 16:40-essel.

2021. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

16:40-es vagyok


Annyival még kiegészíteném az eu-s balfaszkodást, hogy valamennyire bele látok ezekbe a dolgokba, és sokszor szerintem ezek rendesen ellenőrizve sincsenek, mert kapacitás sincs rá hogy minden eu-s pályázatot átvilágítsanak, mert akkor 10-ből 9 és félnél kibukna a csalás. Szóval csak ott bukik meg a mutyi, ahol nagyon pofátlanul csinálják és tényleg úgy tüntetnek el százmilliókat, hogy semmi teljesítést nem tudnak igazolni. De a mutyizók ennél okosabbak, papíron el van költve a támogatás, és meg van valósítva amire kapták, a valóságban meg csak színjáték és a nagyja zsebre megy.

2021. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!