Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay teljesen elrontja...

Márki Zay teljesen elrontja az összefogást a hülye kijelentéseivel, lehet tényleg a Fidesz embere?

Figyelt kérdés
Egyre jobban jönnek az olyan kijelentések amivel maga alá ássa az ellenzéket... Gyurcsány, migráció, és most a rezsicsökkentés stb.. oké nyilván propaganda van mögötte de azért egyértelműen kimond dolgokat amiket nehéz letagadni és szerintem az átlag szavazó nem fogja érteni a mögöttes tartalmat és főleg vidéken sok a faék, így lassan újabb 2/3 van kilátásban főleg vidék miatt..
2021. nov. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem a Fidesz embere ... siman csak hulyegyerek! :)))
2021. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Biztos, hogy a fidesz embere.
2021. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Márki-zay simán csak egy tisztességes őszinte ember. Nem akar ő semmi rosszat és nemakar hitegetni sem senkit hazug ígéretekkel mint orbán.

De jólenne ha leírnád hogy szerinted pontosan mi a zavaró a nyilatkozataiban, vagy belinkelnéd őket, hátha te értelmezed félre ezeket.

2021. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Az biztos hogy nem a fidesz embere.
2021. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, van arról statisztika, hogy a fideszesek mindenkiről azt hiszik, hogy fideszes. Ők mást el sem tudnak képzelni.


Csak emlékeztetnék, annak idején, mikor Gyurcsányt szidták veszettül, azt mondta. Nem számít, a fontos, hogy beszéljenek rólam. Mikor majd szsükséges, arra pár ember fog emlékezni, hogy mit mondtak. Arra mindenki, hogy én fontos ember vagyok, hiszen állandóan rólam beszéltek. Ez nagy mondás és mély emberismeretet mutat. Nem kell Márki Zayt félteni, az összefogás nimbuszát meg pláne nem. És türelem. Áprilisig. Akkor aztán munkára fel.

2021. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
márkizay = gyúcsány sorosterv szemkilövetés
2021. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
:)
2021. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
MZP ... és!? ... MSZP ... csak egy betűt vesztett el a tetű :)))
2021. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
#8 MZP -> MP -> Mr. President :)
2021. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
68%
Nem tudom kinek az embere de aki energia ár emeléssel kampányol hogy az milyen jó normális nem lehet.
2021. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!