Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel magyarázható hogy az...

Mivel magyarázható hogy az emberek többsége csak a korlátozások és média révén tud a gyilkos covid járványról?

Figyelt kérdés

Hétköznapi életben nem találkozom vele, ugyanazok az emberek vannak az utcán ugyanazok a családok, semmivel sem vagyunk kevesebben a városban.

Néptelen járvány által kiírtott utcákkal tinigyilkos vírus csak a tvben és interneten vélem felfedezni.

Elvileg leterhelt kórházak de a tiktokon ápolók orvosok táncoltak. Aztán a frontvonalban levő orvosok és ápolók egyrésze nem akart oltatni ezért kirúgták őket. De ha ennyire tombol a gyilkos vírus miért küldték el őket ha ennyire nincs ember. A maszkot sem értem szét van dobálva elvileg veszélyes hulladék kellene legyen de senkit sem érdekel. Ami igazán fura hogyha ennyire veszélyes miért nem tapasztalják az emberek, miért kell kényszeríteni őket, ilyen soha nem volt még történelem során. De akárhogy gondolkozom arra jutok hogy tényleg nem veszélyes. Rokonom középsulis bezárták ugye akkor de aztán hallom egy tini sem halt meg, szintúgy az egyetemen sem egy tanuló sem.

A munkatársak, fönököm legenyhébb tünetekkel, én pl el sem kaptam hiaba voltam tesztelve semmi pozitiv sosem.


Akkor hol van ez a járvány?

Mivel magyarázható hogy ennyire rejtélyes?



2021. nov. 1. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Amerikában többen haltak meg COVID-ban, mint a polgárháborúban. Sőt, én például még sose lettem AIDS-es és nem is ismerek HIV fertőzött személyt. Akkor most nincs HIV vírus?
2021. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj meg bármire időpontot kérni a magyar eü-ben. Kb fél év múlva kapsz egy időpontot amikor kérhetsz időpontot.
2021. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LazyJones ***** válasza:
71%
Halt meg ismerősöm, szenvedett tőle rokonom, barátom. Most jobb? Úgyse hiszed el, úgysem érdekel.
2021. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Több tucat embert ismerek, aki kórházba került, több embert is aki meghalt benne


Nem abból kell kiindulna, hogy neked bivalybasznád mögött kettővel van 20 ismerősöd és ők nem kapták el.

2021. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

"Akkor hol van ez a járvány?

Mivel magyarázható hogy ennyire rejtélyes?"


Ezek szerint a "hiszem ha latom" elvet vallod? Akkor jelentkezz onkentesnek egy korhazba es vegyel reszt a betegek mehmenteseben!!! Majd akkor es ott megtudod - szembesulhetsz a valosaggal, csak fel kell allni a fotelbol es az otthon biztonsaga helyett reszt vehetsz a 'harcban'!


Kulonben (elore is bocsanatok kerek a szohasznalatert, de igy lesz ertheto) ... KUSS!!!

2021. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
42%
ez érdekes egy ismerősöm se halt meg covidban csak az oltás következményében.... mint írtam az újköztemetőben dolgozó halottas haverom mondta járvány alatt semmivel nincs több halott sőt kevesebb volt mert nem volt kórházi fertőzés se autó baleset
2021. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsed van 6-os ... nekem sok ... mondom sok kozeli es tavoli ismerosom halt meg a covidtol!!!
2021. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szegény telexnek három napos intrrvallumot kell nézni, hogy valamit mutasson a halottak száma:D

Rémhír:D

2021. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

1: “ Akkor most nincs HIV vírus?”


Nem tetszik érteni magyar. Nem azt mondta a kérdező, hogy nincs vírus, hanem hogy nincs járvány.


Szerinted AIDS-járvány van? Nincs. HIV vírus van? Van.


Érted már a különbséget?

2021. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

“ Próbálj meg bármire időpontot kérni a magyar eü-ben. Kb fél év múlva kapsz egy időpontot amikor kérhetsz időpontot.”


Mert ugye 2018-ban másképp volt. Ja nem.

2021. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!