Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor és miért változott meg...

Mikor és miért változott meg ennyire a Fidesz?

Figyelt kérdés

Lukasenka esetében pl. Ma olvasgattam a wikipedia oldalát és azt írja, hogy még a 2000-es években Lukasenka ellen voltak, Szijjártó tüntetett ellene az elcsalt választások miatt.

Most meg a fidesz BFF-je. Mi történt?



2021. aug. 3. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Épp ez az optimális stratégia számukra. Ezek is csak politikusok, még akkor is hazudnak ha kérdeznek. Az lesz a barátjuk akiben hasznot látnak; egyszer ruszkik haza, aztán ruszkik ide... Rendes politikus gerinc...
2021. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem a Fidesz változott meg. Ő ugyanazt mondják mint eddig. Csak most már nácizzák őket miatta
2021. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem senkit nem érkel Belorusszia, és aligha látjuk át, mi történik ott. Nekünk mindig egy ország aktuális kormányával kell együttműködnünk, nem mi döntjük el, ki kormányoz egy másik országot, a "BFF" hülyeség a köbön.
2021. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Megéri nekik G-nek lenni.
2021. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező

Honnan veszed ezt az egészet, hogy Lukasenka "Most meg a fidesz BFF-je."?

GAZDASÁGI kapcsolat van a két ország között, éppen úgy, mint ahogy gazdasági kapcsolata van Belarussziának a franciákkal vagy a németekkel is.

2021. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a wikipedia oldat olvastam. Ott van a leírásban. "Lukasenka a maga részéről kijelentette, hogy Fehéroroszországnak Magyarország a legközelebbi partnere az EU-ben, „mindenki másnál jobban megért bennünket”."
2021. aug. 3. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 Ezt LUKASENKA mondta és NEM a fidesz.

Ismét kérdezem, honnan veszed amit te állítottál, hogy "Most meg a fidesz BFF-je."?

Segítek kicsit: ha van egy rakat kollégád akikkel nem jössz ki jól, de mivel együtt dolgoztok fontos, hogy közösen dolgozzatok, majd kijelented, hogy az összes közül a Béla volt az akit legjobban megértettél, akkor ez azt jelenti hogy te és Béla BFF vagytok? Nem. Azt jelenti hogy őt sem bírod túlságosan, csak az összes közül még vele tudtál leginkább együtt dolgozni. Ráadásul Bélának ehhez semmi köze, mert nem Béla mondott rólad valamit, hanem te őróla.

2021. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Orbán és a Fidesz úgy hazudik, ahogy tud. Ha éppen az éri meg nekik, váltanak.
2021. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!