Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MKKP-ra azok a fiatalok...

Az MKKP-ra azok a fiatalok szavaznak, akiknek még nem nőtt be a feje lágya és a választást is poénra veszik?

Figyelt kérdés
A poénon kívül semmi más értelme nincs leszavazni az MKKP-ra, bejutni úgyse fognak, ha pedig mégis valahogy összeszedik az 5%-ot, azzal se fognak tudni semmit se elérni.
2021. okt. 31. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

szerintem a kiégett 40-esek pártja


a fiatal tudatlanok MZP fanatikusok

2021. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Elfelejtettem odaírni, hogy agymosott fidesz fanatikusok kíméljenek.
2021. okt. 31. 14:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok szavaznak rá, akik úgy érzik egyik induló fél sem képviselné őket, nem tudnának tiszta szívvel szavazni bárkire is.

Azért van értelme a kutyapartra nagy szavazni, mert egy nagy számú eredmény ez egy visszajelzés lenne mennyire mennyire kiábrándult a magyar tarsadalom a jelenlegi politikai elitből minden oldalról, es talan változásokat indítana el.

2021. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
általában a legagymosottabbak üvöltik, hogy agymosott 17 éves MZP fan idióta kérdező :)
2021. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok szavaznak a Kétfarkúakra akiknek elege van az elmúlt 30 év hazudozóiból,korosztálytól függetlenül.Az egész magyar politika egy vicc igenis helye van a viccpártnak!
2021. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Anarchistak es nihilistak szavaznak rajuk ... felforgato 'elemek' :)))
2021. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Rájuk fogok szavazni, mert mind a Fideszt, mind az Összefogást megvetem és érdemtelennek tartom arra, hogy hatalmat gyakoroljon. Egyikre se tudnám azt mondani, hogy képviselne engem, az érdekeimet és az értékrendemet.


Nem fog bejutni az MKKP (bírnám, ha mégis), de legalább elmondhatom, hogy a két bohócpárt közül egyiket se támogattam. Ironikus módon pont a Kétfarkú Kutya a legkomolyabb párt, ha úgy nézzük, de az biztos, hogy nem ők ontják a "Gyurcsány showt", ahogyan a "Orbán egy diktátor" maszlagot.

20/L

2021. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Vagy akinek még nem nőtt be a feje lágya és fogalma sincs a politikáról és poénból leszavaz a viccpártra. Vagy a másik véglet, aki nagyon is követi a politikát, de utálja mindkét tábort.
2021. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Az a probléma, hogy lehet mondani, hogy a kiábrándultak szavaznak rájuk, de a fidesz egyre jobban átszövi az országot, mint egy polip, és ez minden választással erősödik, ha a szabályokat úgy módosítgatják, hogy nekik legyen jó.


Józan ember, ha nem is kedveli az összefogást, rájuk szavaz azért, hogy a fidesz befolyása gyengüljön, ne erősödjön tovább, mozduljon a helyzet valami egyensúly felé, ahol nincs egy pártnak ekkora túlhatalma.

2021. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kutyapártra azok szavaznak, akik tudják, hogy Orbánbal együtt Gyurcsánynak is "takarodni" kell, mert az elmúlt 30 év (én is utálok elmúlt X évezni, de sajnos jól kifejezi) elitje tisztességtelen, aljas bűnözőkből áll, akik újból visszaszivárogva akarják mérgezni a társadalmat.


Balos, szociális fordulatra van szükség itthon, ezért Márki-Zay nekem nem pálya, sőt az sem fér bele, hog Gyurcsánynéval egyezkedni kelljen bármiben is, amikor a férjének rég börtönben lenne a helye.


Az MKKP az egyetlen politikai erő, akikkel beszélve meg a tartalmaikat olvasva, hallgatva értelmes, tisztességes, jó szándékú emberek, nem pedig politikus bűnözők megnyilvánulását látom. Civilek, emberiek.

2021. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!