Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ,,Elk*rtuk” című film...

Az ,,Elk*rtuk” című film mennyire reális? Valóban ennyire alaptalanul, hasra ütés szerűen zártak rács mögé embereket? A rendőri erősítést tényleg Gyurcsányék tartották vissza az M tv-s tűntetésnél?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam, hogy amikor azt mondja Gyurcsány, hogy ,,Ezt elk*rtuk.”, akkor az egy összevágott felvétel volt, és nem is arról beszélt, amiről gondolták az emberek, csak direkt úgy akarták láttatni. Magyarán egy nagy félreértés volt..


Kérem olyan válaszoljon kijelentve, aki megélte, átélte, ott volt stb.


Akik pedig csak találgatnak, mástól hallották, azokat arra kérem, hogy ezt jelezzék a válaszukban!


Köszönöm!



2021. okt. 28. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az ,,Elk*rtuk” című film mennyire reális?"


Nem láttam még, de a többi kérdésre tudok válaszolni.


"Valóban ennyire alaptalanul, hasra ütés szerűen zártak rács mögé embereket?"


Igen. Van pár ismerősöm, tényleg nem csináltak semmit, nem balhéztak, még csak nem is tüntettek, sz-rták le az egészet, csak véletlenül belebotlottak egy rendőrosztagba, ez már elég is volt ahhoz, hogy megverjék, bevigyék őket.

És nem egyedi az esetük, tudjuk, hogy számos ilyen történt.


" A rendőri erősítést tényleg Gyurcsányék tartották vissza az M tv-s tűntetésnél?"


Ezt soha nem fogjuk megtudni.


Mint ahogy azt sem, hogy a fidesz a háttérben benne volt-e abban, hogy a fociultrákat ráuszította a tévészékházra.


Én gyanítom, hogy mindkét feltevésre igen a válasz, mert mindkét politikai oldalnak érdeke volt, hogy elmérgesedjen ez az egész helyzet.


Gyurcsánynak azért, mert így az egész megmozdulásra rá lehetett húzni, hogy ez csak egy erőszakos csürhe randalírozása.


Orbánnak meg azért, mert így a kormányra rá lehetett húzni, hogy agyonvereti a békés tüntetőket.

2021. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen hiteles. Arra azért figyeltek, hogy az legyen.
2021. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Az egész Dobrev lejáratása és az események meghamisítása. Azt hitték, hogy ő lesz Orbán kihívója
2021. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Annyira hiteles, mint amikor Bruce Willis megmentette a földet egy aszteroidától.

Vagy mikkor Will Smith az idegenektől, miután elpusztították fél amerikát.


Volt némi rendőri túlkapás, de a 2016 -ban a városligetben se voltak barátságosak. (és ez még nem a TEK)

A többi eseménynek annyi köze a valósághoz, hogy létező személyek egy megtörtént esemény küré írt fiktív történés.

Ahol akkor még az elővállasztáson esélyes jelölt, Dobrev Klára lett a főgonosz.

Nem más, mint egy propagabda film.

2021. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

#14

"Volt némi rendőri túlkapás"


Némi... remélem, hogy neked is lesz egyszer részed "némi" rendőri túlkapásban, ahhoz hasonlóban, mint amiket ott tök ártatlan emberek tucatjai ellen elkövettek.


FYI nem vagyok fideszes, még csak jobboldali se, de k-rva anyját annak, aki elbagatellizálja ártatlan emberek ok nélküli verését, megnyomorítását, kínzását a rendőrök által, akiket épp azért fizetünk, hogy biztonságot és rendet tartsanak.

2021. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha valahol látok egy (erőszakos) tüntetést, és odamegyek nézelődni, nem várhatom el a rendőrtől, hogy engem külön kezeljen mint a tüntetőket. Ott vagyok, tehát a tüntetés része vagyok. A rendőr nem gondolatolvasó.
2021. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség pocsékul reagált egy randalírozó csürhére, és ártatlanokat is elvertek.

De a rendőrségnek nem a miniszterelnök, hanem a belügyminiszter és a rendőrkapitány. Még kevésbé a miniszterelnök felesége.

2021. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 everlight ***** válasza:
78%
Ma is ugyan így lenne le verve egy ilyen randalírozás.A békés tüntetés és a vandalizmus nem ugyan az.A tüntetők 90 százaléka megúszta ,ellenben rengeteg rendőr sérült meg.
2021. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mocskos, aljas, hazug Fidesz propaganda. Egy maffia szervezte erőszakos lázadás volt, a maffia vezetői pedig azóta a hatalomba kerültek és maffia módszerekkel módszeresen rabolják le az országot. Mindezt úgy, hogy öntik a pénzt a hazudozó állami sajtóba és mindenki mást így vagy úgy elhallgattatnak. Emiatt az "egyszerű emberek" nem is értik meg, mi folyik itt és boldogan szavaznak a megnyomorítójukra, akire istenként néznek fel. De nem is folytatom, aki 100-as IQ felett van, annak értenie kell, a többi meg a közmédia híreiből tájékozódik.

(Egy példa: a leginkább hallgatott Retro rádióban is kötelező azokat a híreket mondani, amire központi utasítást kapnak. Ha nem így lenne, elvennék tőlük a frekvenciát.)

2021. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne igaz. Nézd újra a felvételeket. A rendőr kutyák ütötték-verték az embereket. Ezt mi sohasem fogjuk elfeledni.


A.C.A.B

2021. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!