Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ,,Elk*rtuk” című film...

Az ,,Elk*rtuk” című film mennyire reális? Valóban ennyire alaptalanul, hasra ütés szerűen zártak rács mögé embereket? A rendőri erősítést tényleg Gyurcsányék tartották vissza az M tv-s tűntetésnél?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam, hogy amikor azt mondja Gyurcsány, hogy ,,Ezt elk*rtuk.”, akkor az egy összevágott felvétel volt, és nem is arról beszélt, amiről gondolták az emberek, csak direkt úgy akarták láttatni. Magyarán egy nagy félreértés volt..


Kérem olyan válaszoljon kijelentve, aki megélte, átélte, ott volt stb.


Akik pedig csak találgatnak, mástól hallották, azokat arra kérem, hogy ezt jelezzék a válaszukban!


Köszönöm!



2021. okt. 28. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Ami a filmben van, az mind színtiszta igazság! Gyurcsány a patásördög!
2021. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A filmet nem láttam, de ettől még tény hogy nagyon sok olyan embert (nézelődött, "katasztrófaturistát") is őrizetbe vettek, bántalmaztak aki nem csinált semmit. Nem volt ebben semmi politika, csak rossz kiképzés, elégtelen pszichológiai felkészítés. Be voltak rágva a rendőrök, mert a tüntetés kezdetén megkéselték az egyik kollégájukat, előző nap eltörték egy másik lábát, volt egy csomó sérülésük a kődobálóktól és elszakadt náluk a cérna, ütötték-vágták aki a kezük közé került. Ha meg már bántalmazták akkor le is kellett "alibizni" hogy az illető biz' ellenszegült. Ez nem csak a 2006-os események sajátossága szinte minden tömegoszlatásnál előfordul ilyen túlkapás.

Az erősítést nem Fletó tartotta vissza hanem súlyos szakmai hibákat vétett a rendőri vezetés. Felkészületlenek voltak ekkora tömeg kezelésére, rosszul osztották el az erőket a valós helyzet ismerete nélkül ész nélkül osztogattak parancsokat.

2021. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Az őszödi beszéd teljes, vágatlan felvétele fent van a YouTube-on.

A film pedig színtiszta propaganda.

2021. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A filmben azt mutatják, hogy a bevetésre kész, felszerelt erősítés az épület túloldalán lógatta a lábát… Miközben a társaik a bejáratnál gyakorlatilag felégtek, mert nem bírtak a tömeggel.

Tehát a film nagyon is azt mutatja, hogy a rendőrök nagyon jól tudták, hogy mi történik, de parancs miatt nem segítettek a társaikon, hogy eltereljék a figyelmet az egyéb gondokról…

2021. okt. 29. 00:00
 5/21 A kérdező kommentje:

SPOILER:


Továbbá jól érzékeltem, hogy Gyurcsány nem szerepelt a filmben? Mármint nem volt rá külön színész, hanem eredeti felvételeket, interjúkat mutattak róla?

2021. okt. 29. 00:02
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 szándékosan nem szerepel benne színész által megformálva, így nem tudja Fletó azt mondani "én ilyet sosem mondtam kérem"
2021. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem láttam a filmet, és nem is voltam ott személyesen az eseményeknél. Viszont a tévé mellett az interneten is nyomon követtem. És bizony már az első napokban is rengeteg olyan amatőr videó fölkerült a netre, ahol tüntetésről magányosan hazafelé ballagókra rárontott több tucat teljesen begőzölt rendőr, és utána félig(?) agyonverve otthagyták őket az utcán. :(
2021. okt. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Az igazságra a három kötetes Polip című könyvben találsz rá.


Neked nem mond semmit a több stadion és az adómentesség 500 millióig a focistáknak?


Orbán állta a szavát.

2021. okt. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

A rendőri túlkapás az egyetlen reális benne.

Arra készültek, hogy Dobrev nyeri az előválasztást, ezért lett ò a sith nagyúr benne.

2021. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2021. okt. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!