Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostmár szinte biztos MZP...

Mostmár szinte biztos MZP győzelem?

Figyelt kérdés

Hihetetlen Fidesz ellenesség van úgy néz ki félhet Viki gyerek.

Én borzasztóan örülnék neki...


2021. okt. 27. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Nézd meg a Békemenetet, és nézd meg ti hányan voltatok…


Az Etelébe többen vannak…

2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Márki-Zay ezt mondta:


"azért dolgozom, hogy a DK ne a legerősebb ellenzéki, hanem a legerősebb kormánypárti frakció legyen."


Forrás itt: [link]


Vagyis lehet Márki-Zay mögött tényleg Gyurcsány van.


Nem, nem fog győzni.

2021. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Ugye nem mondod komolyan hogy erre alapozok... azok mozgósítva lettek, semmit nem jelent, bal oldaliak többsége úgy vannak vele hogy utáljuk a bal oldalt is de mindegy csak Fidesz ne, na ilyen nem fog kimenni éltetni őket.. Fideszesek meg mennek..
2021. okt. 27. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

"Hihetetlen Fidesz ellenesség van úgy néz ki félhet Viki gyerek."


Hány éves voltál 2009-ben? Csak azért kérdezem, mert AKKOR volt kormányváltó hangulat. Ma? Semmi ilyesmi. Nagyon könnyű persze azt érezni a saját véleménybuborékunk alapján, hogy a többség hozzánk hasonlóan látja a dolgokat. Tanulságos volt 2018 áprilisában a 444 kommentszekciója, meg a választás napján készült videók, "óráid vannak hátra, Viktor" és társai. Aztán jött az este, pukkant is akkorát a buborék, hogy a fal adta a másikat. Most nem várok Fidesz-kétharmadot, de egy laza győzelem így is benne van nekik.

2021. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Orbán kormány lesz ismét hatalmon, de küszködjetek csak... esélytelen az ellenzék.
2021. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Főleg hogy valaki ki is számolta, valójában mennyien voltak a Békétlenmeneten. Modern technikával csinálta, ami mint tudjuk, a fidderek ellensége (lásd IMDb szavazás).


[link]

2021. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egyelőre semmi sem biztos, de minden lehet. MZP nagyon aktív, ha végig hozza ezt a lendületet, akkor minden esélye megvan.

A Fidesz szerintem ott rontja el, hogy túlságosan nagy hangsúlyt fektet a másik oldal lejáratására. Ez a stratégia egyszer már megbukott, amikor Budapesten az volt az egyetlen üzenet, hogy Karácsony alkalmatlan. Persze egy kampányba ez tudom, hogy belefér, de jobban oda kellene figyelni, hogy inkább a saját eredményeiket mutassák be.

2021. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Milyen Fidesz-ellenesség? A bal oldali fröcsögők elárasztanak mindent, legalábbis én ezt tapasztalom. Ott vannak minden közösségi platformon és nyomják a hülyeségeiket. Mindenki birka meg narancsködös, aki nem velük ért egyet. A Fidesz-szavazók csendben vannak, teszik a dolgukat. 2022 áprilisban majd "hallatják a hangjukat", nem kell aggódni. Jó, persze itt is vannak, akik nem tudnak viselkedni. Nem lesz itt kormányváltás. Talán reménykedhetünk, hogy a 2026-os választásokra már lesz egy normális ellenzék, mert nagyon kellene.
2021. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Kicsi ehhez a játékhoz a peti gyerek

Menjen inkább vissza bazseválni vidékre

2021. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
#7. Nehéz kérdés a 2019-es önkormányzati, szerintem ott a Borkai-videó döntötte el a kérdést. Továbbá azért sem ad reális képet az egész országra nézve Karácsony győzelme, mert a fővárosban épp az volt a rendhagyó eset, hogy Tarlós bármeddig is hatalmon lehetett. Most pedig elég egyértelműen látszott, hogy a "Stop Karácsony" üzenet el is érte a célját. Áprilisban minden kiderül.
2021. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!