Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki az emelkedő...

Van itt olyan, aki az emelkedő Covid-esetszámok miatt visszahozna valamilyen korlátozó intézkedést, oltástól függetlenül?

Figyelt kérdés

Tehát hogy az mindenkire érvényes lenne. Mondjuk a kötelező maszkviselést, vagy boltzárat, vagy a kijárási korlátozást?


Én az oltás mellett vagyok, ha valaki nem kaphatja meg allergia vagy egyéb okok miatt, az más, de egyébként aki tudja, oltassa be magát. Egyéb korlátozást én nem vezetnék be, nem is indokolja semmi. Ha tíz évig ilyen számok lennének, akkor tíz évig kéne bezárkóznunk?


2021. okt. 26. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Maszk a boltokban biztos hogy lesz, azon túl viszont az oltatlanokat fogják korlátozni
2021. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem hoznék vissza semmit. Minden lehetőség mindenkinek adott. És én mondhatom ezt mert épp karanténban vagyok felgyógyulóban egy rendkívül rossz kovid betegség után.
2021. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Én visszahoznám, mert ahogy mondják az oltás sem nyújt 100%-os védelmet. Zárt terekben, ahol több ember van, nem értem miért nem lehet felhúzni a maszkot. Ja, tudom, megfulladnak benne, meg kukacosak a maszkok!
2021. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Portugáliában eredményesen, úgymond "katonásan" kezelték a helyzetet:


[link]

2021. okt. 26. 20:02
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as. Zárt térben előbb-utóbb el lehet képzelni, de kintre minek?


Akkora lezárást, mint tavaly meg idén tavasszal volt semmi esetre nem kellene alkalmazni.

2021. okt. 26. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan nem is lesz, ne aggódj. Ezek népszerűtlen intézkedések, nem fogja választások előtt meglépni a Kormány. Persze lehet, hogy majd áprilisban bezárnak mindent, és online szavazunk. Azt jobban lehet manipulálni.
2021. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen korlátozást nem vezetnék be. Van oltás, aki fél a koronavírustól oltassa be magát, aki meg nem akarja beoltatni magát annak egyéni felelőssége.
2021. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Tömegközlekedésen és boltokban a maszkot visszahoznám, többet nem.

Itt nem igaz az az érv sem, hogy aki aggódik, az viselje. Mert a maszk főként kollektívan tud védeni, mindenkit attól, hogy ő ne fertőzzön másokat és kisebb részt csak az ellen, hogy ő ne fertőződjön.

2021. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1


Épp ma hallottam a hírekben a legfrissebb a vakcinák beadatására buzdító szlogent:"Aki nem oltat az az életét kockáztatja."

Ezért szerintem nem fogják az oltatlanokat korlátozni.Hanem megadják a végtisztességet és hagynak bennünket békében elmenni...

2021. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
8# Nyugodtan felvehetsz 2-öt is, az egyiket kifordítva, azt akkor kívül-belül véd.
2021. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!