Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Felháborító,...

Ellenzékiek! Felháborító, hogy Karácsony munka helyett unatkozik?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely azt nyilatkozta, nem volt ott 100 százalékig a kampányban, a minszterelnök-jelölti vitákat egyenesen unta. "Ott voltam, tudtam, hogy ezt nagyjából egymillió ember nézi most, és két kérdés között az jutott eszembe, hogy a gyerekem megy-e röplabdaedzésre" - hallhattuk Budapest főpolgármesterétől, az ex-miniszterelnökjelölttől.

Karácsony tehát unatkozik. Mindezt havi kb. 1,5 milliós fizetésért (plusz szolgálati autó, költségtérítések, juttatások).


A felhergelt, balos hőbörgők folyton Mészáros Lőrincen túráznak. Aki valóban sok-sok állami megrendeléshez jut, ezeket bárkinek szíve joga kifogásolni. Ettől még tény, hogy Mészáros több tízezer, alvállalkozókkal együtt legalább százezer embernek ad munkát. De sok pénze van, és ez felháborító. Ezért gyűlölni kell.


Karácsony a másfél milliós fizetésért nem csinál semmit. Na jó, de: néha már 1/2 10-kor ébren van, és csinál egy Facebook-videót a konyhából. De unja az egészet. Nem csoda, hogy Budapest megy lefele a klozetton. De őt szeretik, mert cuki. Már ugyan nem szeretik annyira, mint régebben; már a cselédsajtó sem nyalja körbe úgy, mint eddig. Mert ki van jelölve az új messiás, akiért rajongani kell: Márki-Zay Péter. De azért még szeretni kell Karácsonyt is. Az agymosott, orbanofób balos gyűlölködve prüszköl Mészároson, de azon nem háborog, hogy a lieblingje két éve 50 tanácsadóval, öt alpolgármesterrel, évente százmilliókat kidobva az adófizetők pénzéből a semmire, maga is milliókat tesz zsebre a főváros élén. És unatkozik.



2021. okt. 23. 11:08
A kérdező szavazást indított:
igen. Felháborító
talán
Nem érdekel
Nem. Így van ez jól
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Karácsony lassan átmehetne a Kétfarkúakhoz,vicc amit művel akik milliókkal támogatták az előválasztási kampányát azokat is jól becsapta.
2021. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Milliószor leírtam hogy Karácsony ALKALMATLAN!!

Fenntartom...

2021. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel gyakorlatilag fofán köpte azokat, akik neki dolgoztak keményen, hetekig, na meg persze a szavazóit is. ... ráadásul eltapsolt minimum 50 milliót!!
2021. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
... pofán köpte...
2021. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Kofán pöpte
2021. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Karácsony azért lett polgármester mert a Tarlóst le akarták váltani. Nincs itt semmi elképzelése a választóknak a városról vagy az országról. Törzsi gyülöletből szavaznak.
2021. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Baromi unalmas volt az az ellenzéki vita, ha Biden ott lett volna, tuti bealszik közben, én teljesen megértem K.G.-t, én is szeretek 10-kor csipás szemmel kávézni meg unatkozom munka közben néha, de nem is akarok a cég első embere lenni. Jól tette, hogy visszalépett, viszont ilyen motivációval a következő főpolgármester választást nem tudja majd megnyerni, hiába népszerű az ellenzék Budapesten, úgy kampányolni nem lehet, hogy közben a gyermeke edzésére gondol, mert nem ezt várják a választók egy FŐpolgármestertől, polgármesternél még szimpatikus duma ez, de adott szint felett ezt nem lehet megtenni, és ha így folytatja, Vitézy (vagy akit indít a Fidesz) el fogja vinni Budapestet. Kezd sok lenni Karácsony körül a botrány, úgy érzem, hogy ez az "akkor lépek vissza, ha elüt a villamos" majd pár nappal később <=> "unok kampányolni, a gyermekem edzése a fontosabb akkor, mikor minden szavam 100 új szavazatot hozhat, vagy vihet el" az utolsó előtti csepp volt a pohárban.
2021. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Az idézet csak arra utal, hogy rájött, neki fontosabb a családja, mint a jelöltség volt. Nem tudom, hogyan jött, hogy unatkozna és nem csinálna semmit. Amikor kilépett az összefogásból, akkor már tudni lehetett, hogy a végén nem ő lesz a legtöbb szavazatot kapó jelölt. Ezeket nem a védelmében írom, hanem következtetések.


E korrupt rendszer ellen nem csak az összefogás szólal fel, hanem a többi ellenzéki párt, a jobboldaliak is (például MHM, Új Világ) és ez nem hergelés eredménye, hanem jól látható kinek a saját vállalkozói birodalmának úgymond kijelölt emberei közé tartozik Mészáros és a többi NER vállalkozás első embere és ide tartozott Simicska is, akinek át kellett adnia a cégeket távozása után, vagy Vajna, kinek halála után érdekeltségei úgyszintén szétosztásra kerültek a NER-ben.

2021. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Kormánypártiak! Felháborító, hogy a Fidesz kormányprogramja "Folytatjuk"?

Nem kell nekem program

nem érdekel

kshklsfja

2021. okt. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Semmit nem csinált végig, se a doktorit, se a jogsit, se az előző miniszterelnöki jelölését...


Szóval nem lep meg.

Sajnálom azokat akik bíztak benne.

2021. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!