Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszett nektek az 1....

Hogy tetszett nektek az 1. Nemzetközileg elismert magyar műalkotás, világszínvonalú thriller, az Elkxurtuk?

Figyelt kérdés

Nálunk családi program volt, mentünk a moziba, vittük a gyerekeket, rokonokat, időseket. Felöltöztünk elegánsba és úgy tértünk be. Mindenkinek tetszett, a gyerekeknek is, nagyapának meg főleg, hisz most szabadult(sikkasztás).


Rég láttam ilyen minőségi filmet, tanítani való alkotás, remélem bele kerül a történelemkönyvekbe!



2021. okt. 22. 01:44
1 2 3
 11/27 molnarmarcell21 ***** válasza:
90%
Nem a trollkérdésre válaszolva, csak annyit szeretnék pontosítani, hogy az első nemzetközileg elismert magyar film a Hortobágy (1936).
2021. okt. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

Miért lennék Dobrev hívő?

Kifejezetten ellene voltam, én MZP, és főleg az ellenzéki összefogás pártján állok, de semmi esetre se vagyok hívő. (akkor most mi vagyok?)


Csomó Fideszes politikus vett részt az első vetítésen, miért ha nem azért mert propaganda film?

2021. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Ingyen sem mennek az emberek erre a sz@rra, mert ez egy PR film, az szerény képességű Kálomista fütyitől! (800 millió közpénzért!...)


[link]

2021. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
17%
Általában az nézi meg, aki utálja gyurcsányt, nekik nyilván tetszik, bármilyen is a film. Aki szereti gyurcsányt, az nem nézi meg, de látatlanban is fikázza.
2021. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Mivel tudom kiknek készült, és milyen céllal,valamint milyen pénzből így nem szükséges megnéznem,hogy tudjam mennyire színvonalas. És közel sem vagyok Gyurcsány fan :D
2021. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Egy ócska propaganda film, aminek semmi köze a valósághoz. Ettől még az Állami Áruház is különb volt.
2021. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
És ha én utálom Gyurcsányt is, és a Fideszt is, akkor érdemes megnéznem? Amúgy kíváncsiságból megnézném, persze nem moziban, mert nem fizetnék érte, jövőre úgyis orrba-szájba fogja nyomatni a M1.
2021. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Majd letorrentelem, ezért a hazai hulladékért fizet a halál.

Utálom Fletót, de annyira ciki ez a film, meg az indíttatás amiért készült. Egyszerűen szavaim nincsenek, hogy milyen ostoba már a Fidesz. Egyébként én egy Orbán filmet néznék meg, hosszabb lenne bemutatni az összes csontvázat a szekrényből, mint a Sátántangó és lehet annyi idő se elég.

Ők verik a nyálukat, hogy más politikus mit csinált, mikor ők ezerszer rosszabbak. Ha valami független ember dolgozta volna fel a sztorit, párt támogatás nélkül és nem a választások előtt, illetve minőséget fektetett volna bele, akkor még egy jó film is lehetett volna a témából, és a második részben pedig jöhetne Orbán a középpontba.

De ez egyértelműen egy összecsapott, mocskos, buta propaganda film és a pénzt is lopták hozzá, erről ennyit.

2021. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

KI ILL KIK KESZITETTEK? FIDESZESEK?

-akkor eltudom kepzelni milyen sz@r................hazugsagokkal,ragalmakkal teli propaganda film! ilyet lehetne a toolvaj orbanrol is csinalni!!

2021. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
96%

Egy Kálomista Gábor nevű karrierista "művész" "alkotása", - "természetesen" közpénzből!

Kifejezetten a választásokra készült pártpropaganda - nem véletlenül Dobrev személye van reflektorfényben. Most ugye ezt is beszopták, mert senki nem gondolta hogy Márki-Zay lesz a befutó... De átírni már késő...

Úgyhogy egy elcseszett vergődést lehet látni!

Ingyen sem érdemes megnézni, mert kár rá az idő!!!

2021. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!