Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszett nektek az 1....

Hogy tetszett nektek az 1. Nemzetközileg elismert magyar műalkotás, világszínvonalú thriller, az Elkxurtuk?

Figyelt kérdés

Nálunk családi program volt, mentünk a moziba, vittük a gyerekeket, rokonokat, időseket. Felöltöztünk elegánsba és úgy tértünk be. Mindenkinek tetszett, a gyerekeknek is, nagyapának meg főleg, hisz most szabadult(sikkasztás).


Rég láttam ilyen minőségi filmet, tanítani való alkotás, remélem bele kerül a történelemkönyvekbe!



2021. okt. 22. 01:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

Nekem tetszett.


Számomra egy jó film volt.

A fiatalabbaknak meg talán még érdekeset is tud mutatni, hogyan is működnek a dolgok a "sötét oldalon".

2021. okt. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

a balosok nem merik megnézni

félnek, hogy úgy pofánveri őket a valóság, mint kunhalmit a befelé nyíló ajtó

2021. okt. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
imdb 1 pont 😂
2021. okt. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%

imdb-re rászabadultak a gyurcsányfanok, és már akkor tudták, hogy mi a véleményük amikor még senki nem láthatta :))


szidják a gazdit :))

2021. okt. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Dögunalmas😅

Vagy kétszer majdnem bealudtam. Ráadásul ez a film inkább a fideszre nézve negatív mint az ellenzékre.

De így is sz*r😅

2021. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

"1. Nemzetközileg elismert magyar műalkotás"


Amit művészfilmmé kellett a médiahatóságnak minősítenie mert így a művészmozik leadják mert nem piaci alapon működnek és finanszírozza őket az eu?


Ha valamit ennyire ki kell csavarni hogy egyáltalán hajlandóak legyenek vetíteni...... Az magába elég szegénységi bizonyítvány LÁTATLANUL!

2021. okt. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Imádom a Fideszesek vergődését, nem, egyáltalán nem az a baja ezzel az embereknek, hogy egy propaganda film, hanem, hogy Gyurcsányt szidják, akit egyébként is mindenki utál.


Én elolvastam róla 1 kritikát, és még az is elég volt, már ebből érződik, hogy egy minősíthetetlen hulladék az egész, ami olyan mintha direkt a legbutább embereknek készült volna.

Erről a jelenetről beszélek:

"Sokat elmond róla, hogy a film egyik dramaturgiai csúcspontján, ahol a hasonló politikai thrillerekben a főhős rá szokott ébredni a nagy igazságokra, ez itt egy asztalnál zajló beszélgetés során, konkrétan egy egyetemi tananyagot vázoló kiselőadás formájában történik meg, amelyben a tapasztalt politikai elemző elmagyarázza a gyakornoknak, hogy marketinges szóhasználattal élve vannak piacorientált és eladásorientált politikai pártok, és Gyurcsány bizony eladásorientált pártot épített fel, a gazember. Hát ember legyen a talpán, akinek ettől nem szökik az egekbe a pulzusa."

2021. okt. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%

"Imádom a Fideszesek vergődését, nem, egyáltalán nem az a baja ezzel az embereknek, hogy egy propaganda film, hanem, hogy Gyurcsányt szidják, akit egyébként is mindenki utál."


Imádom a dobrev hívek vergődését, hogy nem képesek felfogni, hogy egy filmről a premier előtt nem lehet előadni, hogy te megnézted és megállapítottad, hogy propagandafilm.

2021. okt. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

"aki látta, az nem mondja, hogy nem látta"


"Én már akkor is elhittem, mielőtt láttam, de mikor láttam, na az volt az igazi"

2021. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

A film hatására kitettem Szeretett Vezírünk képét az ebédlőbe,

és minden étkezés előtt elmondunk Neki-, a Szeretett Vezírnek egy imát.

2021. okt. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!