Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet polgárháború, ha lecsukj...

Lehet polgárháború, ha lecsukják Orbánt?

Figyelt kérdés

Frissítés : Eddig nem reagált a Fidesz az elszámoltatásra. Ma este Bayerék a sajtóklubban viszont először nyilatkoztak erről. Lehet érzik MZP győzelmével a vesztüket.


Most azt mondták, hogy ha egyetlen fideszes politikust is lecsuknának ítélet nélkül. Ami nem lehetséges mert Polt Pétert nem lehet eltávolítani csak 2/3-al, ami nem lesz soha. Akkor kimennek a hívek az utcára és hatalmas forró polgárháború lesz és szerintük Gyurcsányék már nem tehetik meg azt amit 2006-ban. Nem lőhetnek a tömegbe...


Én biztosra veszem, hogy ha nem is most de 4-8-12 év mulva ha leváltják valaha a fideszt kimennek a hívek az utcára. Kihívják őket apolitikusok. És úgy vágják majd őket gyurcsányék mint a répát, még jobban mint 2006-ban... Mit gondolsz?



2021. okt. 18. 21:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Akkor csendben kiírtják a fidesz pártot és megy minden mint eddig?


Ha megint államcsőd lenne kik váltják le azt a bandát? Csak kérdezem? Mi hazánk? 😂

2021. okt. 18. 22:11
 12/29 anonim ***** válasza:
33%
Nézd, elásta magát már rég a Fidesz. Utoljára is többen szavaztak ellenük, mint melletük, csak nem volt már kétlépcsős szavazás. Ennyi az egész. Ha ez lett volna, már akkor le lettek volna váltva.
2021. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Államcsőd már van, te valami nagyon gyerek lehetsz gondolom, annyi hülyeséget írsz, már bocs.
2021. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Most azt mondták, hogy ha egyetlen fideszes politikust is lecsuknának ítélet nélkül."

Érted is, amit te magad idebüfiztél, vagy segítségre szorulsz?

2021. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Engem az ország jövője érdekel, hogy ha nagyobb sz@rba lépünk legyen hova visszalépni
2021. okt. 18. 22:12
 16/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk Feriék mondanak ítéletet, de az nem bíróság vagy tévedek?
2021. okt. 18. 22:13
 17/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem lehet az a polgárháború vége, hogy az össze sparlamenti politikus + pártjaik mennek a lecsóba és teljes reset lesz ? Minden az alkotmányozó nemzetgyűléssel kezdődne előről?
2021. okt. 18. 22:14
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Sokan mondják, hogy ez csak kampányfogás, de szerintem, ha nem is lesz végül elszámoltatás, mert jogilag nem találnak fogást, szerintem ez az ellenzék most az elmúlt évek tapasztalatait megcáfolva, meg fofja próbálni. Veszíteni valója nincs. Ha kormányra jutnak, sztem elkezdik minden apró sz.rságot vizsgálva keresni valamit, ami miatt perelnek. Ez lehet sztem.
2021. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Márki lett bébi a miniszterelnők jelölt. Ne aggódj, őt nem fogja senki manipulálni, meg lefizetni. :D Én ismerem már régebb óta. Nem kell fosni, nem ilyen kis nyámnyila, képmutató, kétszínű ember. Épp az a jó benne, hogy őszinte, ellenben a magyar társadalom nagy %-val. Ostoba egy nép a magyar. :D Ideje volna változtatni sok mindenen.
2021. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!