Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz politikusok és...

A Fidesz politikusok és szimpatizánsok csalódottak és szomorúak lesznek akkor ha Fidesz nem 2/3al nyerné majd a 2022es választásokat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőven megelégednek a sima győzelemmel is.
2021. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Akkor is meglesz nekik a kétharmad ha nem lesz meg nekik a kétharmad.


A Mi hazánk meg a németek őket tolják.

2021. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Sohasem szabadott volna egy párt kezébe 2/3-ot adni, ezt már 12 éve is megmondtam, pedig jobb oldali szavazó vagyok. Köszönjük Gyurcsány!
2021. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Igen, hiszen a "nem 2/3-dal nyeri a választásokat" kimenetel benne foglaltatik a választások elvesztésében, ami meg fog történni.


Szomorúságuk inkább az utóbbi, és persze a krumpli elvétele miatt lesz.

2021. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

#3: Ha nem lenne 2/3-ad, akkor még lassabb lenne minden. Állandóan elakadna mindenféle hivatalnál, mint a 4-es metróval való szerencsétlenkedés, amivel a Guiness rekordok könyvébe kerültünk.


A legjobb egy monarchia lenne.

2021. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha tetszik ha nem 2/3 lesz. Ebbe az egész országba beleitta magát, 22-ben tarolni fognak. Plusz az ukrán nyugdíjasok meg a román nyugdíjasok leszavaznak, meg gyorsan összeomlik a választás elektronikus rendszere pár órára mire megjavul hirtelen ők vezetnek:)
2021. okt. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, sima többség várható, és én azzal elégedett is leszek.
2021. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!