Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Vadai Ágnesnek?

Igaza van Vadai Ágnesnek?

Figyelt kérdés

Olyanokat állítasz, ami nincs vagy nem igaz. Kifordultál magadból. És nem tudom, hogy miért” – írja a DK frakcióvezető-helyettese.


„Eddig csöndben voltam, mert azt hittem, hogy csak egy rossz 24 órád volt. Most azonban világos, hogy nem ez a helyzet” – kezdte levelét.


Vadai felsorolta felháborodása tárgyait, közöttük, hogy Márki-Zay Péter állítása szerint gyűlöletkampányt folytat Dobrev Klára ellene, a DK a családját is támadja, valamint, hogy a Fidesz Dobrev mellett mozgósít, de ezt erősen tagadja a frakcióvezető-helyettes.


„Bántasz ellenzéki szavazót, azt mondod, hogy árulják a hazát, közben rombolod a szövetséget. Olyanokat állítasz, ami nincs vagy nem igaz. Kifordultál magadból. És nem tudom, hogy miért” – mondta.


Vadai Ágnes szerint még nincs késő, hogy visszatérjen a helyes útra Márki-Zay, ami elvezethet a közös sikerhez, de ha ez mégsem történne meg és elveszítené a közös győzelmet, akkor az ellenzéki szavazók ezt sosem bocsájtanák meg.



2021. okt. 13. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljes mértékben.
Nagyrészt igen.
Inkább nem.
Vadai hazudik, egy szó sem igaz ebből.
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Az igazság odaát van, de a showműsor remek! Olyan ez az egész, mintha eddig nem tudták volna, ki az az MZP, átaludták volna a castingot.
2021. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Most mondjátok el. Kivel van nagyobb esély kormányt váltani? Márky-Zay-jal, vagy Gyurcsány feleségével? A cél pedig a kormányváltás. Akkor kire érdemes szavazni? Melyik oldalra leadott szavazatok erősítik a Fideszt?
2021. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
2: valaki mellett és valaki programjára kéne szavazni, nem gyűlöletből.
2021. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

A hazaárulózás valóban elhangzott, és ezt MZP annyival elintézte, hogy fáradt volt és nem is úgy gondolta, (illetve előtte azt, hogy ő nem is mondott ilyet).

Aki fáradtan nem ura annak, amit mond, az alkalmatlan miniszterelnöknek.


Igen, Vadainak igaza van függetlenül attól, hogy szimpatikus-e nekem ő, mint politikus.

Nekem azzal sem lenne bajom, ha MZP markáns kijelentéseket tenne (nem változtatna a véleményemen róla), de akkor állna bele abba, hogy ő azt úgy gondolja. Mondhatnám legyen vér a pucájában, és ne hivatkozzon utána arra, hogy fáradtan nem is tudja, mit beszélt.

2021. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
MZP segít nyerni Dobrevnek. Tuti csak ez lehet, mert ennyire hü*e nem lehet.
2021. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

#5 Mindig él a remény, hogy ekkora hülyeség nem létezhet amit éppen lát valahol az ember, aztán sajnos sokszor bebizonyosodik, hogy de, van aki ennyire hülye.

MZP eddig is olyan volt, mint egy agyatlan faltörő kos, csak eddig helyben csinálta egy nem túl nagy városban. Most kikerült onnan az országos rivaldafénybe és így nem csak 1-1 kivételes megnyilvánulása látszik hanem minden mondata. Sajnos MZP tényleg ennyire hülye és ráadásul még szorgalmas is mellé.

2021. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

van egy vállalhatatlan féldiktátorunk a sleppjével

egy régesrég leszerepelt ex-minisztelnökünk a sleppjével

az esélyeit már eljátszott fővárosi főpolgármesterünk

és miniszterelnök-jelöltünk, aki igazából bármit mondhat, mert ebből a mezőnyből nem nagy szám kitűnni

bazeg, milyen politikai élet lesz itt?

2021. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# olyan, mint bárhol máshol 🤔
2021. okt. 13. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Vadainak azt sem hiszem el amit kérdez. A leggusztustalanabb politikus. Ráadásul a DK-s.
2021. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#3

Nekem hiába mondod, a többség nem így szavaz. Szavazhatsz Klárira, mert tetszik a programja, aztán kulcsold össze a kezed hogy mások is így voksoljanak. A fohászod süket fülekre talál majd.

2021. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!