Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Márki-Zayra szavazok, a...

Ha Márki-Zayra szavazok, a meleglobbira is szavazok?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy meg akarja védeni a hazai melegeket egyúttal tagadva az iskolai érzékenyítés szándékát és azt, hogy külföldön (Skóciában) a 4 éves gyerekek már a saját nemükről "dönthetnek" szülői beleegyezés nélkül.

Ugyanakkor a melegházasság kérdésére nem adott egyértelmű elutasító sem támogató választ, de tekintetbe véve, hogy hangsúlyozza a kereszténységét elvből nem támogathatja.

Ha rá szavazok, akkor vajon lehet rá számítani, hogy ő is beáll a sorba és meghajol a meleglobbi előtt?



2021. okt. 8. 18:59
1 2
 11/20 anonim válasza:
16%
Szeretettel küldöm az összes képmutató, egyházseggnyalónak: [link]
2021. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Vuk-91 ***** válasza:
82%

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Egyrészt... mi az, hogy meleglobbi? Sokan pofáznak róla össze vissza, de sosem értettem, miről beszélnek. Az egy dolog hogy egyes médiumok a tévében és a moziban bátrabban szerepeltetnek lmbt karaktereket, de attól még nem igen látom ezt a legendás meleglobbit amitől oly sokan félnek, de szívesen szavaznék rájuk.


Viccet félretéve, nos, nem egy emberen múlik. Az ellenzék biztos nem fogja megtartani a szigorú Fideszes törvényeket, amelyek szinte tagadhatatlanul az lmbt embereket célozzák meg, akár arról van szó, hogy egynemű párok nem fogadhatnak örökbe, hiába jobban fel tudnák nevelni mint azok, akik miatt az árvaházban van, vagy az a heteró pár, amely napi szinten balhézik vagy verekszik, és az egészséges heteró párok sem vállalhatnak be minden gyereket. Akár arról van szó, hogy aki transznemű, erőszakoljuk rá a fájó múltját az igazolványán. Vagy akár arról van szó, hogy aki csak annyit mond a gyereknek, hogy "Vannak emberek, kik saját nemükből választanak párt", már azért lepedofiloznak. Szerintem az ellenzék nem igen engedné ezeknek a törvényeknek, hogy maradjanak, mert ez... nos, túlzás még akkor is, ha van sok homofóbiás elmebeteg az országban.


Mint mondták, az ellenzék egy pártként száll szembe legközelebb a Fidesszel. És én sose szavaztam a Fideszre. Ezek után inkább a halál! VAGY az ellenzékre szavazok mindenáron.

2021. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13: a meleglobbi pl az, hogy a legújabb Superman már biszexuális és barátja van, aki a klímaváltozás ellen küzd.

Ezt igazából csak az nem làtja aki nem akarja.

2021. okt. 12. 13:15
 15/20 Vuk-91 ***** válasza:
62%
14: ilyen olcsó magyarázatot még életemben nem láttam.
2021. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mégsem tudsz rá semmit sem mondani.
2021. okt. 14. 12:36
 17/20 steven95 ***** válasza:
69%
Képzeld kijött az új Bond film, hát má' megint nem egy nőbe zúg bele az ügynök?! Hetero lobbi.
2021. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17, tudjuk, a normalitás az új homofóbia.
2021. okt. 14. 12:54
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
szegény kérdező, az agyára ment a fidesz-propaganda
2021. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 steven95 ***** válasza:
40%
18 Tudjuk, a normalitást nem a normálisok szajkózzák.
2021. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!